Wyniki 2014

    2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006   2005   2004  



BMW Półmaraton Praski, Warszawa, 31 sierpnia 2014 r.
168 km
1. John Kibichiy Tanui (Dorcus Sport, Kenia) 1:03:51
2. Emil Dobrowolski (Prefnet Śniadowo Łomża) 1:05:12
3. Łukasz Oskerko (Scott Trisfera, Warszawa) 1:09:55
7. (1. K) Iwona Lewandowska (Vectra Włocławek) 1:13:10
12. (2. K) Maureen Jepkoech Kiprono (Dorcus Sport, Kenia) 1:15:43
43. (3. K) Izabela Zaniewska (Entre.pl Team, Warszawa) 1:20:38
4858. Marta Krzywda 2:16:08
5934.

Ultra-Trail Du Mont Blanc, Chamonix, 30-31 sierpnia 2014 r.
168 km
1. François D'Haene (Salomon Int.) 20:11:44
2. Iker Karrera Aranburu (Salomon Int.) 20:55:42
3. Tofol Castanaer Bernat (Salomon Int.) 20:55:42
14. (1 K) Rory Bosio (Noth Face) 23:23:20
29. (2 K) Núria Picas (Buff Pro Team) 24:54:29
40. (3 K) Nathalie Mauclair (Free Run 72) 25:47:35
622. Paweł Nowak 39:28:21

Półmaraton Górski - Letni Bieg Piastów, Szklarska Poręba, 30 sierpnia 2014 r.

1. Piotr Holly (Regle, Szklarska Poręba) 1:19:17
2. Miłosz Szcześniewski (Wschowa) 1:19:54
3. Robert Faron (Norafsport Watra Kamienica) 1:23:51
28. (1. K) Natalia Grzebisz (Siedlce) 1:36:53
31. Ewa Majer (Dobczyce) 1:37:14
32. (1. M60) Dariusz Kujawa 1:37:51
35. (3. K) Natalia Tomasiak (Kraków) 1:38:12
344.

5. Bieg z Policją, Góra, 30 sierpnia 2014 r.
10 km
1. Robert Wambua Mbithi (Zawisza Bydgoszcz, Kania) 29:27 (netto 29:25)
2. Bogdan Semenowicz (Ostrów, Ukraina) 29:58 (29:56)
3. Mykola Iukhymchuk (Leszno, Ukraina) 30:32 (30:30)
4. (1. K) Volha Mazuronok (Białoruś) 34:02
5. (2. K) Dominika Napieraj (Wosiek Team Żytniów) 34:21
17. (3. K) Anna Ficner (Olaws Złotoryja) 38:00 (37:58)
89. (3. MP policjantek, 3. K30, 2. M30 MP policjantek) Edyta Marciniak 43:56 (43:51)
381.

2. Lubuski Maraton Szlakiem Wina i Miodu, Drzonków, 23 sierpnia 2014 r.

1. Adam Draczyński (Nowosolsk) 2:40:09 (netto 2:40:06)
2. Andrzej Dąbrowa (ADB Team Zielona Góra) 3:04:19 (3:04:16)
3. Sebastian Grodecki (Chocianów) 3:06:14 (3:06:11)
17. Tomasz Kupczyk 3:33:02 (3:32:59)
22. (1. K) Małgorzata Jackowiak (Rokietnica) 3:40:05 (3:39:50)
33. (2. K) Maria Kawiorska (Borowy Młyn) 3:45:12 (3:45:05)
36. (3. K) Beata Szczerba (Beza Team Świnoujście) 3:47:40 (3:47:28)
253.

3xŚnieżka = 1xMont Blanc, 16 sierpnia 2014 r.

1 Daniel Chojnacki (Jelenia Góra) 05:39:42.889
2 Błażej Łyjak (bikestats.pl Wrocław) 06:02:57.806
3 Krzysztof Jeżewski (Jelenia Góra) 06:25:09.071
6. Paweł Nowak 06:50:16.109
16. Piotr Kęszka 07:23:56.123
26 (1. K) Barbara Muzyka (Warszawa) 07:52:26.061
27 (2. K) Agata Matejczuk (Łódź) 07:54:22.632
38 (3. K) Maria Rożanowska 08:18:10.736
57.

5. Maraton Leszno, 16 sierpnia 2014 r.

1 Krzysztof Maciejewski (Krotosz Krotoszyn) 02:58:17 (netto 02:58:12)
2 Roman Janowicz (Team Jutrosin, Słupia) 02:59:54 (02:59:53)
3 Dariusz Jankowski (Poznań) 03:03:48 (03:03:47)
30 (1. K) Lidia Eling (Rozbiegany Rawicz) 03:38:17 (03:38:03)
40 Marcin Fingas 03:43:20 (03:42:26 r.ż.)
49 (2. K) Magdalena Jóźwiak (Leszno) 03:48:57 (03:48:56)
70 (3. K) Magdalena Zielińska-Dawidziak (Maraton Leszno) 04:07:29 (04:07:18)
93 Mariusz Kurzajczyk 04:29:07 (04:28:49)
101 Andrzej Wolniak 04:37:42 (04:37:24)
118.

20. Gdański Maraton Solidarności, 15 sierpnia 2014 r.

1 Joel Maina Mwangi (Kenia) 02:24:51
2 Charles cheruiyot Toroitich (Benedek-team, Kenia) 02:25:01
3 Elias Kiptum Maindi (Benedek-team, Kenia) 02:27:39
7 (1. K) Arleta Meloch (Olimpia Grudziądz) 02:48:31
14 (2. K) Tuende Szabo (Benedek-team, Węgry) 02:53:54
43 (3. K) Olga Kazimirowa (Ukraina) 03:13:20
336 Marek Kobyłka 03:58:12
558 Zbigniew Kaczmarkiewicz 04:20:00
729 Marek Frontczak 04:46:23
877.

3. Chudy Wawrzyniec, Rajcza-Ujsoły, 9 sierpnia 2014 r.

86 km
1. Piotr Bętkowski (zbiegiemNatury.pl TEAM Toruń) 9:14:36,3
2. (1. K) Ewa Majer (DKB Dobczyce) 9:25:48,3
3. Robert Faron (Norafsport UKS Watra Kamienica) 9:30:57,8
24. (2. K) Tamara Mieloch (Podkowa Leśna) 11:42:33,4
34. (3. K) Dominika Duleba (Diagnostix Ustroń) 12:00:25,1
44. (3. M50) Paweł Nowak 12:24:36,6
205.

6. Bieg o Laur św. Wawrzyńca, Słupca, 9 sierpnia 2014 r.

10 km
1. Dawid Klaybor (CSWLąd Poznań) 33:44
2. Łukasz Banaszak (Velux Gniezno) 34:11
3. Adrian Graczyk (Drużynowa Liga Biegowa PRO) 35:28 (netto 35:26)
21. (1. K) Wioletta Paduszyńska (Gorzów) 40:25 (40:24)
22. (2. K) Magdalena Lewandowska (Zberki) 40:27 (40:26)
32. (3. K) Magdalena Witkiewicz (Dziesiątka Białogard) 42:07 (42:06)
57. Adam Wierzchowski 45:28 (45:19)
135. Izabela Wierzchowska 50:16 (50:07)
324.
MP małżeństw
1. Eryk Magdalena Witkiewicz 1:22:18 (brutto 1:22:19)
2. Piotr Karolina Kotkowscy 1:25:15 (1:25:18)
3. Arkadiusz Magdalena Michalscy 1:27:36 (1:27:40)
9. Adam Izabela Wierzchowscy 1:35:26 (1:35:44)
29.

6. Maraton Karkonoski, Szklarska Poręba, 2 sierpnia 2014 r.

Dystans Mini - 16 km
1. Krzysztof Spychalski (Legnica) 01:22:49 (netto 01:22:09)
2. Piotr Pęcherz (Regle Szklarska Poręba) 01:23:24 (01:22:42)
3. Bogusław Adamowicz (Zbrojownia Sulechów) 01:25:46 (04:16:03)
7. (1. K) Magdalena Lewandowska (Zberki) 01:29:54 (01:29:14)
8. (2. K) Danuta Piskorowska (KB Sobótka) 01:30:04 (01:29:23)
13. (3. K) Dominika Jarosz Jelenia (Ts Regle Szklarska Poręba) 01:33:37 (01:32:56)
82. (1. M60) Piotr Maciejewski 02:07:45 (02:06:47)
83. Mariusz Kurzajczyk 02:07:46 (02:06:47)
110.

Dystans Ultra - 46 km
1. Maciej Dawidziuk (Km Psp Jelenia Góra) 03:52:55 (03:52:26)
2. Marcin Pawłowski (Olaws Złotoryja) 03:59:04 (03:58:33)
3. Robert Faron (Uks Watra Kamienica) 04:16:35 (04:16:03)
21. (1. K) Ewa Majer (Dobczyce) 04:53:28 (04:52:54)
41. (2. K) Anna Arseniuk (TS Opatrunki Górsk) 05:19:24 (05:18:47)
48. (3. K) Marzena Mizera (Jelenia Góra) 05:23:13 (05:21:53)
111. Paweł Nowak 05:57:06 (05:56:25)
442.

25. Bieg Jagiełły - AGMET Półmaraton Pobiedziska, 20 lipca 2014 r.

1. Oleksandr Labziuk (Achilles Leszno, Ukraina) 1:17:07
2. Wladimir Timaszow (Achilles Leszno, Ukraina) 1:17:26
3. Marcin Zagórny (Sport Team Radnica) 1:17:51
13. (1. K) Magdalena Lewandowska (Zberki) 1:30:08
15. (2. K) Wiolett Paduszyńska (Gorzów) 1:30:50
21. (3. K) Marta Andrzejewska (Kołownik Włoszakowice) 1:32:58
172. Marek Kobyłka 1:57:27
407.

2. Półmaraton Wielka Pętla Izerska - Szklarska Poręba, 19 lipca 2014 r.

1. Bogdan Semenovych (Kijów. Finisz Kalisz) 1:15:51
2. Adam Draczyński (Nowa Sól New Balance.pl Team) 1:16:05
3. Maciej Dawidziuk (Złotoryja) 1:18:33
32. (1. K) Anna Ficner (Złotoryja) 1:32:35
60. (2. M60) Dariusz Kujawa 1:39:15
74. (2. K) Agata Tekieli (Pro-run, Bystrzyca Kłodzka) 1:41:02
77. (3. K) Dominika Jarosz (Regle Szklarska Poręba) 1:41:24
642.

SuperTrail-B7S, Kudowa, 17 lipca 2014 r.

130 km
1 Bartosz Gorczyca (Icebug Team Skołyszyn) 13:09:45,0
2 Łukasz Hryniów (Bieg Opolski Chrząszczyce) 15:28:18,1
3 Błażej Łyjak (bikestats.pl Wrocław) 15:28:58,0
10 (1. K) Natalia Haczyk (Bieg Opolski Opole) 19:23:54,0
17 (2. K) Violetta Domaradzka (Vegan Mission Piaseczno) 20:34:35,0
19 Agata Matejczuk (Łódź) 20:54:12,0
46. Artur Rychlik 24:12:42,0
64.

Bieg na Jawornik, 12 lipca 2014 r.

(21 km)
1 Beniamin Buszewski (Czterdziestolatek Biega Wrocław) 01:20:57.71
2. Robert Faron (Zalesie) 01:21:18.94
3. Robert Studziński (Głuchołazy) 01:22:07.97
32. (1. K) Agata Tekieli (Run Wrocław) 01:42:30.82
41. (2 K) Magdalena (Biskupska Wrocław) 01:45:56.85
42. Marcin Fingas 01:46:58.92
46. (3. K) Joanna Liczner (Wrocław) 01:47:33.54
149.

Triathlon Szczecin, 5 lipca 2014 r.

(1900 m - 90 km - 21 km)
1. Filip Przymusiński (Poznań) 04:17:00
2. Jakub Bielcki (Warszawa) 04:34:09
3. Marek Kowalczyk (Bydgoszcz) 04:36:54
38. (1. K) Martyna Chlebosz (Poznań) 5:26:18
55. (2. K) Marta Płować (Słupsk) 5:49:42
65. (3. K) Lidia Juchniewicz (Szczecin) 6:01:02
89. (1. M60) Andrzej Wolniak 6:56:53
91.

Triathlon Pniewy, 29 czerwca 2014 r.

(1500 m - 40 km - 10 km)
1. Konrad Marciniak (Posnania) 02:10:12
2. Jakub Kubiński (Osielsko) 02:10:18
3. Marek Barczewski (Toruń) 02:13:54
20. (1 K.) Agata Pecyna (Triathlon Koło) 02:23:54
61. (2. K) Barbara Fildebrandt (Racing Team Poznań) 02:39:39
101. (3. K) Joanna Fórmaniak (Bydgoszcz) 02:48:18
124. (1. M60) Andrzej Wolniak 02:53:44
128. Piotr Banaś 02:55:55
163.

8. VIII Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka - Piaski-Szczygliczka, 29 czerwca 2014 r.

1. Ryszard Płochocki 03:01:38
2. Marcin Karasiński (Triathlon Kalisz) 03:03:50
3. Krzysztof Maciejewski (Krotosz Krotoszyn) 03:05:01
5. (2. M30) Tomasz Kupczyk 03:31:10
(3. M30) Bartosz Pietrzyński 3:37:xx
23. Michał Setecki 04:02:41
26. Robert Rzepecki 04:06:49
47 (3. M60) Marek Frontczak 04:53:45
49 (1. K) Joanna Gottowt-Papiewska (Team Pleszew) 04:54:31
60.

Półmaraton
1. Krzysztof Perz (Ostrów) 01:24:03
2. Gracjan Urban (Ice Team Ostrów) 01:29:38
3. Konrad Pawlak 01:30:40
5. Rafał Pokora 01:36:21
7. (1. K) Anna Piorun (Kalisz) 01:37:00
31. (2. K) Agnieszka Michalska (Maraton Ostrów) 01:50:58
33. (3. K) Małgorzata Skrzypczak (Kościelna Wieś) 01:52:30
72.

10. Jubileuszowy Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu, 27/28 czerwca 2014 r.

7:12
1 Andrzej Radzikowski Olymp Błonie 93
2 Jacek Będkowski Zawisza Stara Kuźnia 87
3 Robert Derda TT Szczecin 84
4 Robert Sobkowiak Świnoujście 81
5 (1. K) Monika Biegasiewicz Szczecin 78
6 Łukasz Calicki Vitrum Szczecin 72
7 Piotr Wojciechowski Gwiazda Bydgoszcz 72
8 Zenon Talar Lech Oborniki 69
9 Tomasz Kwinta RunFit Kalisz 69
10 Jarosław Konczalski Kosynier Września 66
11 Przemysław Torłop Grupa Trójmiasto Gdańsk 66
12 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 63
13 Krzysztof Aleksandrowicz Biegający Tczew 63
14 Przemysław Ignaszewski Grupa Malbork/ 60
15 Robert Grabsztunowicz TT Szczecin 54
16 Marcin Bubel Wrocław 54
17 Zenon Radziejewski Kosynier Września 51
18 (2. K) Anna Siedlaczek Świnoujście 51
19 Jacek Białecki Poznań 51
20 (3. K) Anna Adam Kosynier Września 51
21 Filip Żelazny Brylant Kórnik 51
22 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz 48
23 Mirosław Wira Wrocławskie Morsy 45
24 Jarema Dubiecki Na Zdrowie Łódź 45
25 Robert Dobiecki TT Szczecin 45
26 Joanna Gottowt-Papiewska Team Pleszew 45
27 Jerzy Bednarz Poznań-Chyby 45
28 Alina Bubel Drużyna Szpiku Wrocław 42,2
28 Leszek Bulski Łódź 42,2
28 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 42,2
28 Krzysztof Krok Muszyna 42,2
28 Marta Krzywda Supermaraton Kalisz 42,2
28 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 42,2
28 Krzysztof Marciniak Kalisz 42,2
28 Damian Słotwiński Uników 42,2
28 Dariusz Stawski Arturówek Łódź 42,2
28 Mariusz Wieła sieradzbiega.pl 42,2
28 Marcin Zieliński Feniks PGE EL Opole/Bieg Opolski 42,2
28 Szymon Czaplicki Supermaraton Kalisz 42,2
40 Jan Magnuszewski Klub Miłośników Białej Dąbrówka 33
40 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 33
42 Robert Podsiadły Artemis Wrocław 30
42 Jędrzej Bartnicki sieradzbiega.pl 30
42 Jakub Bogacki Sokoły Droszew 30
42 Krzysztof Gałkowski Rugby Husaria Kalisz 30
42 Paweł Krzywik Nowe Skalmierzyce 30
42 Bartosz Pietrzyński Supermaraton Kalisz 30
42 Izabela Wierzchowska Supermaraton Kalisz 30
42 Adam Wierzchowski Supermaraton Kalisz 30
42 Marek Wojtas Supermaraton Kalisz 30
42 Rafał Zakrzewski Supermaraton Kalisz 30
42 Zbigniew Zakrzewski Supermaraton Kalisz 30
53 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 27
53 Paweł Pelc Śliwniki 27
55 Marcin Dajewski HS Kalisz – Gostyń 24
55 Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz 24
57 Andrzej Bydałek Kalisz 22,2
58 Mateusz Burchard Kalisz 21
58 Czesław Fabiański Supermaraton Kalisz 21
58 Tomasz Hofmański Ice Mat Team Ostrów 21
58 Krzysztof Kosmala RunFit Kalisz 21
58 Piotr Kowalski Supermaraton Kalisz 21
58 Michał Krawulski Ice Mat Team Ostrów 21
58 Tomasz Wodiczko Kalisz 21
66 Bogusław Mączyński Cyklista Kalisz 18
66 Krzysztof Bydałek Kalisz 15
66 Henryk Czerniak Kosynier Września 15
66 Maria Kosmala RunFit Kalisz 15
66 Adam Rogacki Supermaraton Kalisz 15
66 Grzegorz Sapiński Wspólny Kalisz 15
71 Jakub Buczkowski Supermaraton Kalisz 12
71 Zofia Bydałek Kalisz 12
71 Robert Kaczmarek Łódź 12
71 Agata Krotoszyńska Kalisz 12
71 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 12
76 Damian Adamczak Supermaraton Kalisz 9
76 Tomasz Kupczyk Supermaraton Kalisz 9
76 Magdalena Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 9
76 Beata Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 9
76 Konrad Pawlak Supermaraton Kalisz 9
81 Mateusz Bielak Supermaraton Kalisz 6
81 Aleksandra Kaczmarek Kalisz 6
83 Zbigniew Miciuła Świdnica 3


Duathlon Sieroszewice, 22 czerwca 2014 r.

10/40/5 km
1. Jacek Gardener (Victoria Zabostów) 2:04:25 (netto 2:04:24)
2. Krzysztof Górny (centralne.co Kalisz) 02:04:57
3. Marek Barczewski (Toruń) 02:08:29
14. (1. M30) Konrad Pawlak 2:23:12
25. (1. K) Barbara Sobczyk (KB Sobótka) 2:31:46 (2:31:45)
61. (2. K) Magdalena Giełda (Maraton OstrówBoguszów Gorce) 2:59:38 (2:59:34)
68. (3. K) Beata Kicińska-Kokotek (Kita Team Łódź) 3:10:39 (3:10:36)
75.

26. Sudecka Setka, Boguszów Gorce, 20-21 czerwca 2014 r.

1. Michał Jochymek (Weekendowy Reset Warszawa) 8:56:11
2. Marek Swoboda (Byledobiec Anin, Wałbrzych) 9:02:41 (netto 8:59:37)
3. Paweł Cieślik (Policja Katowice) 9:41:26 (9:41:26)
4. (1. K) Ewa Majer (Norafsport Dobczyce) 9:58:55
6. (2. K) Marta Olechnowicz (Szczecin) 10:12:56 (10:08:57)
13. (3. K) Żaneta Bogdał (Wrocław) 10:48:21 (10:44:54)
56. Artur Rychlik 13:25:19 (13:20:18)
128.

27. Jogging de La Louvière, 15 czerwca 2014 r.

ok. 10 km
1. Abdel Sihammane 34:14
2. Jerome Kahia 35:10
3. Salvatore Carlino 36:37
7. (1. M50) Ryszard Płochocki 38:4
8. (1. K) Fatiha Baouf 39:32
15. (2. K) Amelie Saussez 41:26
22. (3. K) Elodie Van den Abeele 42:23
424. Mieczysław Mikołajewski 1:00:42
425. Piotr Maciejewski 1:00:42
719.

2. Nocny Wrocław Półmaraton, 14 czerwca 2014 r.

ok. 600m - 15 km, 3 km
1. Daniel Muteti (Zawisza Bydgoszcz, Kenia) 01:02:27
2. Francis Lagat (Dorcus Sport, Kenia) 01:02:49
3. Melaku Mizuneh (Etiopia) 01:03:22
14. (1. K) Letebrhan Gebreslasea (Addis Abeba, Etiopia) 01:11:42
15. (2. K) Nancy Koech (Dorcus Sport, Etiopia) 01:11:46
18. (3. K) Hellen Musyoka (Machakos Athletics, Kenia) 01:13:41
211. Bartosz Pietrzyński 01:28:41 (r.ż)
410. Robert Rzepecki 01:32:56
520. (3. M60) Dariusz Kujawa 01:34:47
1068. Adam Wierzchowski 01:40:25 (r.ż.)
1138.Izabela Wierzchowska 01:41:12
2068. Szymon Czaplicki 01:49:27 (r.ż.)
2122. Marek Tarabasz 01:49:58
2749. Robert Lis 01:55:36 (r.ż.)
3269. Rafał Walczak 01:59:52 (r.ż.)
4337. Grzegorz Piątyszek 02:13:47
4676. Magdalena Kurzajczyk 02:22:30 (r.ż.)
4677. Agnieszka Kurzajczyk 02:22:31 (r.ż.)
4973.

III Maraton Mazury, Gałkowo, 14 czerwca 2014 r.

1. Kamil Sieracki (Brzoza Biega) 2:33:09 (netto 02:33:07)
2. Tomasz Orłowski (Finisz Morąg) 2:52:32 (02:52:31)
3. Wiesław Sosnowski (Starogard Gdański) 2:55:24 (02:55:21)
18. (1. K) Agnieszka Malinowska-Sypek (Entre.pl Team W-wa) 3:19:32 (03:19:28)
45. (2. K) Beata Pokrzywińska (Biegam Bo Lubię) 3:37:02 (3:37:00)
49. (3. K) Marta Żabicka (Łowcy Przygód Gołdap) 3:38:09 (3:38:01)
179. Marek Kobyłka 4:39:52 (04:39:37)
180. Marek Frontczak 4:39:52 (04:39:38)
214.

Mistrzostwa Polski w triathlonie - supersprint, Gołuchów, 14 czerwca 2014 r.

ok. 600m - 15 km, 3 km
1. Dariusz Kowalski (UAM Triathlon Poznań) 00:41:46 (00:07:54 00:22:07 00:10:40 00:00:33 00:00:32)
2. Tomasz Brembor (AZS AWF Katowice) 00:42:01 (00:07:36 00:22:13 00:10:55 00:00:45 00:00:32)
3. Łukasz Michalak (AZS AWF Katowice) 00:42:18 (00:07:28 00:22:21 00:11:09 00:00:45 00:00:35)
63. Piotr Banaś 01:04:51 (00:15:08 00:28:22 00:17:15 00:02:36 00:01:30)
64. Łukasz Szewczyk 01:06:36 (00:18:26 00:28:35 00:16:56 00:01:06 00:01:33)
65.

Supermaraton Ozorków, 14 czerwca 2014 r.

25 km
Damian Bugajny

Bieg Piastów Śląskich - Droga po Pierwszą Pomoc, 8 czerwca 2014 r.

ok. 10 km
1. Łukasz Karasowski (JW 2697 Brzeg) 00:36:22
2. Sławomir Pieczurowski (LUKS Żórawina) 00:36:32
3. Jacek Fedorowicz (Vamos Amigos Wrocław) 00:36:51
41. (1 K) Aleksandra Boroń (Opole) 43:53
76. (2. K) Dorota Księżnik (Brzeg) 47:37
84. (3. K) Dominika Margos (Węgry) 48:23
126. Damian Adamczak 00:51:11
251.

Bieg Piastów Śląskich - Droga po Pierwszą Pomoc, 8 czerwca 2014 r.

ok. 10 km
1. Łukasz Karasowski (JW 2697 Brzeg) 00:36:22
2. Sławomir Pieczurowski (LUKS Żórawina) 00:36:32
3. Jacek Fedorowicz (Vamos Amigos Wrocław) 00:36:51
41. (1 K) Aleksandra Boroń (Opole) 43:53
76. (2. K) Dorota Księżnik (Brzeg) 47:37
84. (3. K) Dominika Margos (Węgry) 48:23
126. Damian Adamczak 00:51:11
251.


Sky Tower Run - Wrocław, 31 maja 2014 r.

49 pięter
1. Piotr Ślęzak (Oborniki Śląskie) 6:22,49
2. Tomasz Moczek (Głogów) 6:23,67
3. Bartłomiej Gańko (Wrocław) 6:28,46
9. (1. K) Dominika Wiśniewska-Ulfik (Zabrze) 6:45,17
11. (2. K) Anna Ficner (Złotoryja) 6:47
30. (3. K) Weronika Machowska (Góra Kalwaria) 7:17,21
297. Magdalena Kurzajczyk 9:47,92
479.


35. Bieg Krotosa - Krotoszyn, 25 maja 2014 r.

10 km
1. Artur Kozłowski (Sieradz) 29:09
2. Abel Kibet (Kenia) 29:20
3. Ruslan Savchuk (Kołomyja) 29:23
10. (2. M50) Ryszard Płochocki 36:01
11. (1. K) Zita Kacser (Debreczyn, Węgry) 36:23
21. (2.) Natalia Nahirnik (Achilles Leszno, Ukraina) 38:18
23. (3. K) Agnieszka Kuzyk (Raciszyn) 38:28
43. Bartosz Pietrzyński 40:38
84. Marcin Fingas 44:22
284.


12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run - Łódź, 24 maja 2014 r.

10 km
1. Joshua Maingi Munywo (Kenia) 30:03
2. Edwin Kirui (Kenia) 30:06
3. Moses Bowena (Kenia) 30:07
13. (1.K) Lilia Fiskowicz (Rudnik, Modławia) 34:23
14. (2. K) Agnieszka Mierzejewska (Płomień Sosnowic) 34:28
35. (2. M50) Ryszard Płochocki 35:59
44. Monika Kaczmarek (Szakale Bałut, Łódź) 36:52
103. Adrian Nawrocki 39:29
104. Bartosz Pietrzyński 39:33
210. Konrad Pawlak 41:48
2952.


XVIII Majkowskie Biegi Przełajowe - Kalisz, 24 maja 2014 r.

10 km
mężczyźni (4,8 km)
1. Marcin Karasiński (Triathlon Kalisz)
2. Krzysztof Górny (Górni Górą Kalisz)
3. Andrzej Baran (Finisz Kalisz)
Tomasz Kupczyk, Marek Hojak, Bogdan Będkowski, Damian Adamczak, Zdzisław Druciarek, Andrzej Wolniak, Adam Rogacki, Piotr Maciejewski, Tadeusz Tomeczek

kobiety (2,4 km)
1. Karolina Górna (Górni Górą Kalisz)
2. Natalia Górniak (UKS 12 Kalisz)
3. Edyta Marciniak (KMP Kalisz)
Izabela Wierzchowska
XV Otwarte Mistrzostwa Kalisza Nauczycieli w biegach przełajowych o Puchar Wiceprezydenta Miasta Kalisza Dariusza Grodzińskiego
1. Tomasz Hofmański (PWSZ Kalisz)
2. Dariusz Kisiel (SP 2 Kalisz)
3. Leszek Tomczak (V LO Kalisz)
1. Małgorzata Skrzypczak (SP 16 Kalisz)
2. Helena Chmielowiec (Edukator)
3. Grażyna Adamin (SP Piotrów)


Men Expert Survival Race - Wrocław, 18 maja 2014 r.

ok. 10 km
1. Janusz Put 00:33:35
2. Arkadiusz Kozak 00:36:09
3. Paweł Ruszała 00:36:17
8. (1. K) Katarzyna Niesłuchowska 00:41:23
82. (2. K) Kasia Ziarko00:43:46
109. (3. K) Joanna Kotarska 00:45:14
? Damian Adamczak ?
834. Agnieszka Kurzajczyk 01:10:38
835. Magdalena Kurzajczyk 01:10:40
895.


13. Cracovia Maraton, 18 maja 2014 r.


1 Edwin Kirui ((Dorcus Sport, Kenia) 02:15:17 3. Vasyl Matviychuk (Ukraina) 2:19:34 (netto 2:19:33)
9. (1. K) Elizabeth Chemweno (Kenia) 2:38:06 (2:38:05)
15. (2. K) Gladys Biwott (Kenia) 2:41:04 (2:41:03)
83. (3. K) Magdalena Skarżyńska (Azs Politechnika Warszawa/New Balance) 2:58:07
3337. Marek Frontczak 4:12:04
4063. Marek Tarabasz 4:27:06
4614. Robert Lis 4:41:53
5376.


Bieg 10-lecia, Murowaniec, 18 maja 2014 r.


(ok. 10 km)
1 Ryszard Płochocki Supermaraton Kalisz 00:37:40
2 Mariusz Mazurek Kalisz 00:39:48
3 Rafał Zakrzewski Supermaraton Kalisz 00:40:52
4 Adrian Nawrocki Supermaraton Kalisz 00:41:29
5 Wiktor Janiszewski Sukces Żmigród 00:41:31
6 Tomasz Kupczyk Supermaraton Kalisz 00:41:35
7 Karol Uciechowski Nowe Skalmierzyce 00:41:58
8 Marek Hojak Supermaraton Kalisz 00:42:05
9 Piotr Mrowicki Finisz Kalisz 00:43:24
10 Bartosz Pietrzyński Supermaraton Kalisz 00:44:01
11 Krzysztof Ewiak Kalisz 00:44:10
12 Paweł Krzywik Nowe Skalmierzyce 00:44:14
13 Monika Ukleja Stal Ostrów 00:45:06
14 Przemysław Bilski Maraton Ostrów 00:45:09
15 Konrad Pawlak Supermaraton Kalisz 00:45:39
16 Piotr Korzekwa Powiat Kaliski Kalisz 00:45:48
17 Edyta Marciniak KM Policji Kalisz 00:46:37
18 Jacek Elminowski Oborniki Śląskie 00:46:45
19 Piotr Kurpik Opatówek 00:47:23
19 Szymon Materliński Kalisz 00:47:23
21 Tomasz Hofmański Ice Team Ostrów 00:47:30
22 Krzysztof Gałkowski Husaria Kalisz 00:47:33
23 Tomasz Deresiński Topola Osiedle 00:47:46
24 Hieronim Szczypkowski Stal Ostrów 00:48:18
25 Tomasz Rawski Kalisz 00:48:29
26 Leszek Fleischer Ostrów 00:49:27
27 Mateusz Mądry Maraton Ostrów 00:50:20
28 Szymon Czaplicki Supermaraton Kalisz 00:50:50
29 Sławomir Kubiak Goszczanów 00:50:54
30 Zbigniew Zakrzewski Supermaraton Kalisz 00:51:29
31 Mariusz Chojnacki Plewnia 00:51:31
32 Kamil Błach Nowe Skalmierzyce 00:51:36
33 Adam Brucki Nowe Skalmierzyce 00:51:37
34 Dariusz Pysno Powiat Kaliski Brzeziny 00:51:46
35 Bartosz Spychalski Cyklista Kalisz 00:52:18
36 Katarzyna Antkowiak Kalisz 00:52:23
37 Stanisław Szal Powiat Kaliski Kalisz 00:52:41
38 Zbigniew Juszczak Opatówek 00:52:52
39 Zdzisław Druciarek Supermaraton Kalisz 00:53:23
40 Michał Kubisiak Kalisz 00:54:18
41 Wioletta Przybylska Powiat Kaliski Błaszki 00:54:32
41 Marek Baumgart Poznań 00:54:32
43 Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz 00:54:39
44 Czesław Fabiański Supermaraton Kalisz 00:55:04
45 Żaneta Machuła Kalisz 00:55:31
46 Michał Tomela Kalisz 00:55:33
47 Marcin Dajewski Gostyń 00:56:44
48 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 00:58:28
49 Jacek Jankowski Powiat Kaliski Kalisz 00:58:54
50 Kamila Nawrocka Kalisz 01:00:51
50 Tadeusz Tomeczek Supermaraton Kalisz 01:00:51
52 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 01:03:23
53 Przemysław Caruk Kalisz 01:03:44
54 Przemysław Reterski Ostrów 01:04:06
55 Beata Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 01:04:07
56 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 01:04:32
56 Magdalena Kaźmierczak Kalisz 01:04:32


16. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa, 17 maja 2014 r.

10 km
1 Pavlo Veretskiy (Ukraina) 00:31:51 (netto 00:31:50)
2 Siergiej Fiskovicz (Ukraina) 00:32:01
3 Hubert Pokrop (Grunwald Poznań) 00:33:31
10 (1. K) Karolina Górna (Górni Górą www.centralne.co Kalisz) 00:36:18 (00:36:16)
13. (2. K) Olga Jarotska (Ukraina) 00:37:12 (00:37:11)
18 (3. K) Emilia Kondeja (Victoria Józefów) 00:38:00 (00:37:59)
27 Bartosz Pietrzyński 00:39:36 (00:39:32)
55 Izabela Wierzchowska 00:44:55 (00:44:50)
70 Adam Wierzchowski 00:46:30 (00:46:26)
130 Mieczysław Mikołajewski 00:52:44 (00:52:36)
171.


II Bieg o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta, 11 maja 2014 r.


(ok. 8 km)
1. Marcin Witkowski (Krotoszyn) 27:02,54
2. Krzysztof Perz (Ostrów) 27:13,23
3. Artur Sikora (Stal Ostrów) 27:20,42
19. Bartosz Pietrzyński 31:59,17
20. Marek Hojak 32:02,98
31. Rafał Pokora 33:28
40. (1. K) Monika Ukleja (Stal Ostrów) 33:52,21
71. Adam Wierzchowski 36:32,04
74. (2. K) Paulina Dudzińska (Raszków) 36:50,76 76. (3. K) Izabela Wierzchowska 37:02,93
157.


IV Maraton Opolski, 11 maja 2014 r.


1. Simon Kisang (Kenia) 2:23:13199.
2. Marcin Błaziński(Meta Libliniec) 2:28:17199.
3. Tamas Nagy (Węgry) 2:31:54199.
12. (1. K) Ewa Brych-Pająk (Budowlani Częstochowa) 2:57:46
15. (2. K) Katalin Garami (Węgry) 3:00:17
21. (3. K) Agnieszka Kuzyk (Meta Lubliniec) 3:03:07
80. Marcin Fingas 3:45:59
199.


Prague Marathon, 11 maja 2014 r.


1. Patrick Kipyegon Terer (Kenia) 2:08:07
2. Evans Kiplagat Chebet 2:08:17
3. Cuthbert Nyasango 2:09:52
16 (1. K) Fireiwot Dado 2:23:34
10. (2. K) Fantu Eticha 2:27:31
21. (3. K) Ashete Bekere 2:28:04 (netto 2:28:30)
26. Marek Wojtas 3:04:58 (3:04:19 r.ż.)
1865. Damian Bugajny 3:47:30 (3:44:18 r.ż.)
1970. Rafał Zakrzewski 3:49:03 (3:46:23)
1970. Tomasz Kupczyk 3:49:03 (3:46:23)
1975. Konrad Pawlak 3:49:09 (3:46:28)
2137. Marek Kobyłka 3:51:58 (3:49:20)
4195. Marek Frontczak 4:29:44 (4:21:52)
4196. Czesław Fabiański 4:29:44 (4:21:53)


VII Bieg Piastowski Kruszwica-Inowrocław, 10 maja 2014 r.


1. Marcin Chabowski (Pomerania Szczecinek) 1:05:02
2. Artur Kozłowski (Asclepios Poltraf Sieradz) 1:05:09
3. Sergii Okseniuk (Łuck) 1:05:19
14. Svitlana Stanko (Kowel) 1:15:18 (1:15:17)
17. (1. K) Tetyana Kozubova (Finisz) 1:16:43 (1:16:42)
21. Natalia Lehonkova (Achilles Leszno) 1:17:56 (1:17:55)
376. Jakub Buczkowski 1:51:36 (1:50:58)
579.

Bieg z Flagą, Kalisz, 2 maja 2014 r.


(ok. 2,4 km)
1. Damian Żubrowski (PWSZ Kalisz) 8:05,54
2. Marcin Karasiński (Kalisz) 8:08,52
3. Konrad Zdun (UKS 9 Kalisz) 8:12,39
(1. K) Kinga Grabowska (UKS 9) 9:47,40
(2. K) Agnieszka Kliber 9:47,8
(3. K) Żaklina Wańka 10:24,57
Tadusz Tomeczek, Czesław Fabiański, Marek Frontczak, Marek Hojak, Bartosz Pietrzyński, Szymon Czaplicki, Mieczysław Mikołajewski, Adam Rogacki.


13. Maraton Jelcz-Laskowice Memoriał Barbary Szlachetki, 1 maja 2014 r.


1. Łukasz Dziądziak (Hygiene Products Oława) 2:51:37
2. Piotr Spaliński (Ziemia Oławska, Oława) 2:54:35 (2:54:32)
3. Robert Włodarczyk (Piast Wrocław) 2:57:23 (2:57:20)
30. (1. K) Aleksandra Peisert (Biegologia.pl, Elbląg) 3:26:23 (3:26:20)
39. Bartosz Pietrzyński 3:32:15 (3:32:09)
54. (2. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 3:37:45 (3:37:44)
61. (3. K) Beata Nienadowska (Enduro Man Elbląg) 3:45:04 (3:45:00)
134. Marek Frontczak 4:31:37 (4:31:27)
173.


1. Kępiński Bieg Uliczny, 1 maja 2014 r.


(10 km)
1. Launen Kwalia (Dorcus Sport, Kenia) 30:14
2. Haron Sirma (Dorcus Sport, Kenia) 30:16
3. Simon Kisang (Dorcus Sport, Kenia) 30:26
13. (1. K) Tetyana Kuzubova (Finisz Kalisz, Ukraina) 34:30
16. (2. K) Karolina Górna (Górni Górą) 34:55
19. (1. M50) Ryszard Płochocki 35:07
28. (3. K) Ewa Brych-Pajak (Budowlani Częstochowa) 35:58
44. Artur Rychlik 38:04
171. Mariusz Wiśniewski 47:22
172. Michał Setecki 47:26
309.


XXIV Biegi Uliczne Wiosna Cekowska, 26 kwietnia 2014 r.


(ok. 5 km)
1.Mykola Jukhymchuk (Ukraina) 15:37
2.Anton Pototskyi (Ukraina) 15:38
3.Vołodymir Timashov (Ukraina) 15:49
7. (1. K) Karolina Górna (Górni Górą, Kalisz) 17:18
14. (2. K) Mariia Sarafuniuk (Ukraina) 18:35
19. (3. K) Katarzyna Werner (Finisz Kalisz) 19:26
35. Bogdan Będkowski 22:22
44. Szymon Czaplicki 23:28
53. Marek Frontczak 25:46
55. Tadeusz Tomeczek26:42
56. Piotr Maciejewski 27:24
66.


XXXI Bieg Kosynierów - Września, 26 kwietnia 2014 r.


(10 km)
1. Tomasz Szymkowiak (Orkan Września) 31:19
2. Dawid Klaybor (Chojniczanka Chojnice) 31:22
3. Anton Potockij (Achilles Leszno) 31:53
23. Ryszard Płochocki 36:21
44. (1. K) Snizhana Rybak (Achilles Leszno) 39:12
59. (2. K) Agnieszka Staniewska (BBL Poznań) 40:01 (39:57)
63. Bartosz Pietrzyński 40:26 (40:23)
80. (3. K) Iliana Jopek (Poznań) 41:29
291. Michał Setecki 48:46
314. Rafał Walczak 49:27 (49:01)
377. Szymon Czaplicki 51:24 (51:21 r.ż.) 462. Mieczysław Mikołajewski 54:39 (54:37)
604.


2. Orlen Marathon, 13 kwietnia 2014 r.


1. Tadesse Tola (Etiopia) 2:06:55 (netto 2:06:54 - najlepszy czas uzyskany w Polsce!)
2. Lery Mateba (Kenia) 2:08:09 (2:08:07)
3. (1. MP) Henryk Szost 2:08:55 (2:08:54)
12. (2. MP) Emil Dobrowolski 2:14:39 (2:14:37)
14. (3. MP) Błażej Brzeziński 2:15:04 (2:15:03)
21. Bizuayehu Ehile (Etiopia) 2:30:30 (2:30:28)
27. Iwona Lewandowska 2:32:42 (2:32:41)
30. Maryna Damantsevich (Białoruś) 2:33:56 (2:33:54)
418 Marek Wojtas 3:11:30 (3:10:35)
4020. Marek Frontczak 4:24:27 (04:18:19)
5752. Damian Adamczak 5:42:00 (5:35:00)
5844.


Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, 13 kwietnia 2014 r.


1. Yared Shegumo 2:10:41
2. Hassan Mokaya (Kenia) 02:10:47
3. Gelgelo Outoya (Etiopia) 2:10:53
9. (1. K) Karolina Jarzyńska 2:28:12
10. (2. K) Gladys Kibsoi (Kenia) 2:34:20
11. (3. k) Swietlana Stanko (Ukraina) 2:34:55
45. Rafał Zakrzewski 2:56:15
105. Bartosz Pietrzyński 3:07:01 (r.ż.!)
208. Paweł Nowak 3:16:51
306. Dariusz Kujawa 3:25:02
407. Robert Rzepecki 3:30:02
768. Marek Kobyłka 3:49:57
887. Adam Wierzchowski 3:56:19(r.ż.!)
890. Izabela Wierzchowska 3:56:25 (r.ż.!)
1365. Michał Setecki 4:28:31
1465. Czesław Fabiański 4:41:54
1638.


41. Maraton Dębno, 6 kwietnia 2014 r.


1. Cosmas Mutuku Kyeva (Kenia) 2:09:57
2. Mykola Iukhymchuk (Ukraina) 2:16:50
3. Michail Iveruk (Ukraina) 2:19:07
17. (1. K., MP) Arleta Meloch (Olimpia Grudziądz) 2:43:02
24. (2. K, MP) Ewa Brych-Pająk (Budowlani Częstochowa) 2:50:13
30. (3. K, MP) Anna Celińska (Sprint Bielsko-Biała) 2:53:17 (netto 2:53:16)
1129. Marek Tarabasz 4:03:17 (4:03:10)
1902. Robert Lis 4:50:58 (4:49:48)
2074.


7. Poznań Półmaraton, 6 kwietnia 2014 r.


1. Mark Kibiwott Kangogo (Keiyo, Kenia) 1:02:45 (1:02:43 netto)
2. Martin Muia Mukule (Nairobi, Kenia) 1:02:49 (1:02:45)
3. Evans Baringo Kosgei (Kenia) 1:02:53
6. (1. K) Lucy Njeri Macharia (Nyandarua, Kenia) 1:11:32
15. (2. K) Monika Stefanowicz-Drybulska (Grunwald Poznań) 1:14:48 (1:14:46)
147. (3. K) Joanna Susmanek (TRIBITION Wrocław) 1:26:23 (1:26:17)
394. Michał Setecki 1:31:59 (1:31:50 r.ż.!)
1160. Marek Kobyłka 1:40:59 (1:40:02)
1266 Izabela Wierzchowska 1:42:04 (1:40:41 r.ż.)
1625. Adam Wierzchowski 1:45:02 (1:43:38)
1687. Jakub Buczkowski 1:45:24 (1:44:27 r.ż.)
3397. Konrad Pawlak 1:57:13 (1:54:55) pacemaker 1:55
3588. Czesław Fabiański 1:58:40 (1:56:10)
6650.


1. Ostrowski ICE MAT Półmaraton, 23 marca 2014 r. - Ostrów Wlkp.


1. Michał Cenkier (Jarocin) 1:08:51
2. Siergiej Krowlajdis (Ukraina) 1:08:55
3. Adam Marysiak (Kożuchów) 1:09:13
26. (1. M50) Ryszard Płochocki 1:18:44
62. (1. K) Aleksandra Peisert (Biegologia.pl Elbląg) 1:24:38
66. (2. K) Antonina Rychter (Szczecinek) 1:25:17
90. Adrian Nawrocki 1:28:06 (r.ż.!)
93. Tomasz Kupczyk 1:28:26
97. (3. K) Monika Ukleja (Ostrów) 1:28:45
114. Bartosz Pietrzyński 1:30:25
143. Rafał Pokora 1:33:19 (r.ż.!)
147. Marcin Fingas 1:33:28 (r.ż.!)
156. Robert Rzepecki 1:33:54
157. Liwio Szumała 1:33:54 (r.ż.!)
165. Michał Setecki 1:34:22 (r.ż.!)
190. Marek Hojak 1:35:45
253. Rafał Zakrzewski 1:39:25
289. Grzegorz Kubczyk 1:41:45 (r.ż.!)
304. Izabela Wierzchowska 1:43:24 (r.ż.!)
307. Adam Wierzchowski 1:43:38 (r.ż.!)
364. Jakub Buczkowski 1:46:31(r.ż.!)
449. Mieczysław Mikołajewski 1:51:36 (r.ż.!)
509. Marek Frontczak 1:57:08
510. Czesław Fabiański 1:57:09
588. Tadeusz Tomeczek 2:16:57
601.


VII Półmaraton Ślężański, 22 marca 2014 r. - Poznań


1. David Metto (Unipes Team, Kenia) 1:07:29
2. James Cheruiyot Meli (Eldoret, Vw.sport Promotion, Kenia) 1:10:46
3. Lajos Berecz (Debrecen, Węgry) 1:11:52
29. (1. K) Daniella Cirlan (Sibiu, Benedek-team Rumunia) 1:20:07
37. (2. K) Karolina Górna (Www.centralne.co, Górni Górą Kalisz) 1:21:23
48. (3. K) Dominika Wiśniewska (Rmd Montrail Team/skb Kraśnik) 1:23:13
84. Rafał Zakrzewski 1:26:24 (r.ż.!)
583. Bartosz Pietrzyński 1:40:20
2022. Marek Tarabasz 2:00:30
2064. Grzegorz Piątyszek 2:01:13
2275. Damian Adamczak 2:05:00
3281.


10. Maniacka 10, 15 marca 2014 r. - Poznań


1 Joel Maina Mwangi (VW Sport Promotion, Kenia) 29:09
2. David Kiprono Metto (Unipes Team Eldoret, Kenia) 29:10 (netto 29:08)
3. Szymon Kulka (ULKS Lipinki) 29:29
33. (1. K) Tatyana Holovczenko (Mszana Dolna) 33:56 (33:55)
37. (2. K) Agnieszka Jerzyk (Real 64-sto Leszno) 34:16
40. (3. K) Dominika Nowakowska (Karlos Team/LKB im. Braci Petk, Lębork) 34:25
78. (3. M50) Ryszard Płochocki 35:48
127. Bartosz Pietrzyński 37:33 (37:27 r.ż.!)
129. Konrad Pawlak 37:35 (37:28)
139. Rafał Zakrzewski 37:46 (37:40 r.ż.!)
323. Marek Hojak 40:53 (40:47)
330. Adrian Nawrocki 40:55 (40:48)
431. Robert Rzepecki 42:03 (41:57)
480. Michał Setecki 42:29 (41:53 r.ż.!)
721. Izabela Wierzchowska 44:59 (44:29 r.ż.!)
927. Adam Wierzchowski 46:22 (45:52)
1061. Grzegorz Kubczyk 47:28 (46:04 debiut)
1468. Mieczysław Mikołajewski 50:26 (49:00 r.ż.!)
1680. Marek Frontczak 52:14 (51:13)
1687. Czesław Fabiański 52:16 (51:14)
2777. Adrian Kobiela 1:01:55 (58:43)
3129. Marek Kobyłka 1:15:12 (1:13:10)


12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy - Kopalnia Soli Bochnia, 8 marca 2014 r.


1. KLER (MArcin Świerc 23, Artur Kern 21, Andrzej Lachowski 22, Tomasz Szymański 20) 86 okrążeń
2. K.M. TRUCHCIK ŁUBIANKA/SKLEP BIEGOWY TORUŃ (Łukasz Zimmer 21, Artur Przyjemski 20, Kamil Leśniak 21, Leszek Marcinkiewicz 21) 83
3. KOSYNIER WRZEŚNIA (Błażej Pawlak 20, Michał Cenkier 21, Piotr Cypryański 19, Mateusz Jasiński 20) 80
11. SUPERMARATON KALISZ I (Damian Bugajny 17, Tomasz Kupczyk 19, Konrad Pawlak 20, Bartosz Pietrzyński 15) 71
64. SUPERMARATON KALISZ II (Marek Kobyłka 16, Marek Frontczak 12, Piotr Maciejewski 12, Mieczysław Mikołajewski 12) 52
(br>


Zimowy Ultramaraton Karkonoski, 8 marca 2014 r. - Karpacz-Jakuszyce


52 km
1. Bartosz Gorczyca 04:34:30.329
2. Piotr Karolczak 04:53:16.827
3. Piotr Bętkowski 04:55:17.805
17. (1. K) Sabina Giełzak 05:34:22.504
35. (2. K) Ewelina Pisarek 06:06:39.756
37. (3. K) Justyna Zyszkowska 06:09:41.310
63. Paweł Nowak 06:40:57.048 146.



Zimowe Grand Prix Supermaratonu, 1 marca 2014 r.


10 km
1. Ryszard Płochocki 42:53
2. Rafał Zakrzewski 43:39
3. Konrad Pawlak 43:42
4. Adrian Nawrocki 44:23
5. Tomasz Kupczyk 44:36
6. Bartosz Pietrzyński 44:49
7. Damian Bugajny 45:00
8. Marek Hojak 45:07
9. Paweł Nowak 46:36
10. Marcin Fingas 48:31
11. Grzegorz Kubczyk 49:41
12. Marek Kobyłka 50:54
13-14. Dominik Jarczewski 51:06
13-14. Zbigniew Nowak 51:06
15. Zdzisław Druciarek 52:04
16. Marek Frontczak 53:10
17. Piotr Maciejewski 58:09
18. Tadeusz Tomeczek 59:31
19. Mieczysław Mikołajewski 2,5km


10. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka, 15 lutego 2014 r.


1 Marcin Karasiński Triathlon Kalisz m 03:07:05
2 Dariusz Cichorek KKB Finisz Kalisz m 03:16:30
3 Bartosz Lisiecki Poznań m 03:16:56
4 Jacek Będkowski Zawisza Stara Kuźnia m 03:17:30 1/M30
5 Tomasz Pawłowski Truchtacz Dobrzyca m 03:22:00 2/M30
6 Krzysztof Wajerowski Lupus Oleśnica m 03:26:51 3/M30
7 ROBERT DERDA TT Szczecin m 03:27:31 1/M40
8 Bartosz Pietrzyński Supermaraton Kalisz m 03:28:26
9 Maciej Kubiak Ice Mate Team Ostrów Wlkp. m 03:30:09 2/M40
10 ROBERT GRABSZTUNOWICZ TT Szczecin m 03:30:23
11 Marek Wojtas Supermaraton Kalisz m 03:32:50 3/M40
12 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz m 03:34:24 1/M50
13 Andrzej Klimczewski Forever Young Łódż m 03:34:42 2/M50
14 Radosław Szmit WKB Piast Wrocław m 03:35:37
15 Andrzej Szczot GB Wrocławskie Morsy m 03:36:40
16 Zarija Milanović Panorama Beograd m 03:38:00 3/M50
17 Marek Talar TKKF Lech Oborniki m 03:38:42 1/M20
18 Tomasz Furman Klub Matiego m 03:46:50
19 Marek Rotkiewicz Drużyna Szpiku m 03:47:00
20 Mirosław Wira KB Wrocławskie Morsy m 03:53:00
21 MARCIN FINGAS Supermaraton Kalisz m 03:53:23
22 DARIUSZ STAWSKI KB Arturówek Łódź m 03:57:07
23 Grzegorz Tarczyński KB Półtorawirka m 03:57:37
24 Paweł Nikodon Tata Michała m 04:00:15
25 Damian Słotwiński Złoczew m 04:00:47
26 Jerzy Kamiński Magdalena m 04:01:03
27 Jarosław Feliński Łódź m 04:02:00
28 ROBERT RZEPECKI Supermaraton Kalisz m 04:02:00
29 Karol Uciechowski Nowe Skalmierzyce m 04:03:00 2/M20
30 Zenon Talar TKKF Lech Oborniki m 04:04:16 1/M60
31 Grzegorz Kłopotowski klopot Wrocław m 04:07:03
32 Marcin Wójtowicz MANK Siemce m 04:07:15
33 Marek Kobyłka Supermaraton Kalisz m 04:08:10
34 Marek Dorosz KB Maniac Poznań m 04:11:00
35 Tadeusz Ruta WKB META Lubliniec m 04:14:00 2/M60
36 Dominik Drygalski 42.195 Bydgoszcz m 04:16:15
36 Leszek Stachowiak Janowiec Wielkopolski m 04:16:15
38 Wojciech Adamski Wrocław m 04:18:00
39 Klaudiusz Kozłowski Maratończyk Poznań m 04:22:00 3/M20
40 Wiesław Komór GB Wrocławskie Morsy m 04:22:30
41 Piotr Wojciechowski K.S. Gwiazda m 04:24:21
42 Drago Boroja U Freda 40latek m 04:28:00 3/M60
43 Mariusz Wieła Sieradzbiega.pl m 04:36:46
44 Grzegorz Kubczyk Supermaraton Kalisz m 04:39:00
45 Przemysław TORŁOP Gdańsk m 04:39:30
46 Piotr Borowiecki Kraków m 04:40:55
47 Joanna Gottowt-Papiewska Team Pleszew m 04:42:26 1K
47 Mateusz Królik Team Pleszew m 04:42:26
50 Izabelka Jedynak KB Maniac Poznań m 04:44:00 2K
51 Bogusław Maciejewski IP Kwidzyn Team m 04:45:02
52 Marek FRONTCZAK Supermaraton m 04:50:09
53 Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz m 05:04:12
54 ALINA BUBEL Drużyna Szpiku m 05:53:20 3K
55 Ewa KASIERSKA WKB META Lubliniec m 06:34:54
56 Mariusz Kurzajczyk Supermaraton Kalisz m 07:31:00
57 Jerzy BEDNARZ Poznań-Chyby m 07:41:00
58 BARBARA GIL Sierpc m 07:41:00
59 Zdzisław DRUCIAREK Supermaraton Kalisz 35 04:15:09
60 FLORIAN KROPIDŁOWSKI UKL Osemka Police 35 07:00:00
61 Aron Przybył KKB Finisz Kalisz 29 02:10:00
62 Janusz Skowroński Oleśnica 29 02:20:55
63 Adrian Nawrocki Supermaraton Kalisz 29 02:28:00
64 Konrad Pawlak Supermaraton Kalisz 29 02:30:00
65 Rafał Zakrzewski Supermaraton Kalisz 29 02:30:16
66 Przemysław Murawski Warszawa 29 02:44:00
67 Szymon Czaplicki Blizanów 29 03:01:00
67 Damian Adamczak Supermaraton Kalisz 29 03:02:00
68 TADEUSZ TOMECZEK Supermaraton Kalisz 29 03:54:09
69 Piotr Mrowicki Finisz Kalisz 21 01:43:00
70 Tomasz Hofmański Ice Mate Team Ostrów Wlkp. 21 01:45:00
71 Liwio Szumała Supermaraton Kalisz 21 01:46:00
72 Damian Bugajny Supermaraton Kalisz 21 01:46:58
73 kleryk Piotr Jakóbek Wyższe Seminarium Duchowne Kalisz 21 01:50:00
73 Tomek Kupczyk Supermaraton Kalisz 21 01:50:00
75 RYSZARD ANDERSZ Team Pleszew 21 02:05:26
76 Tomasz Przybył Supermaraton Kalisz 21 02:10:12
77 Izabela Szymańska Kalisz 21 02:19:13
78 CZESŁAW FABIAŃSKI Supermaraton Kalisz 21 02:30:00
79 Piotr Maciejewski Supermaraton Kalisz 21 02:41:17
80 Jadwiga Maciejewska Kwidzyn 21 02:44:00
81 Grzegorz Szymański Kalisz 21 03:03:00
82 Anna ANDERSZ Pleszew 14
83 Hanna Kurzajczyk Supermaraton Kalisz 7 01:10:00
84 Bogusław Monczyński KTK Cyklista Kalisz 7 0:50:00




100. Maraton Marka Frontczaka, 25 stycznia 2014 r.


1. Marek Wojtas (Supermaraton Kalisz) 3:33:00
2. Paweł Nowak (Supermaraton Kalisz) 3:44:44
3. Bartosz Pietrzyński (Supermaraton Kalisz) 3:50:01
4. Dariusz Stawski (Arturówek Łódź) 3:55:00
5. Michał Pawlak (Korona Pabianice) 3:59:00
6. Marek Talar (Lech Oborniki) 4:23:20
7. Tadeusz Ruta (Meta Lubliniec) 4:30:00
8. Zenon Talar (Lech Oborniki) 4:37:30
9. Ryszard Andersz (Team Pleszew) 4:43:00
10. Marek Kobyłka (Supermaraton Kalisz) 4:50:00
11. Mieczysław Mikołajewski (Supermaraton Kalisz) 4:56:40
12. Marek Frontczak (Supermaraton Kalisz) 5:00:00
13. Przemysław Torłop (Grupa Trójmiasto) 6:26:00

30 km
Zenon Radziejewski (Kosynier Września), Marek Tarabasz (Supermaraton Kalisz)
24 km
Zdzisław Druciarek (Supermaraton Kalisz)
22 km
Aleksandra Lis (Marchwacz), Szymon Czaplicki
20 km
Witold Sitek (Ostrów)
12 km
Henryk Czerniak (Kosynier Września), Maciej Kubiak (Ice Mat Ostrów), Tomasz Przybył (Supermaraton Kalisz)
10 km
Jakub Buczkowski (Supermaraton Kalisz), Damian Bugajny (Supermaraton Kalisz), Tomasz Hofmański (Ice Mat Ostrów), Aleksandra Kaczmarek (Kalisz), Agata Krotoszyńska (Kalisz), Piotr Maciejewski (Supermaraton Kalisz), Jacek Raczyński (Supermaraton Kalisz), Rafał Zakrzewski (Supermaraton Kalisz)
8 km
Marzena Szykuła (Ostrów), Izabela Wierzchowska (Supermaraton Kalisz), Adam Wierzchowski (Supermaraton Kalisz)
6 km
Artur Filipiak (WSD Kalisz), Małgorzata Kobyłka (Kalisz), Tomasz Kupczyk (Supermaraton Kalisz), Sebastian Taczka (WSD Kalisz)
5 km
Konrad Pawlak (Supermaraton Kalisz), Tadeusz Tomeczek (Supermaraton Kalisz)
4 km
Adrian Nawrocki (Supermaraton Kalisz)
2,6 km
Robert Lis (Supermaraton Kalisz)
2 km
Mariusz Kurzajczyk (Supermaraton Kalisz)

Czesław Fabiański (Supermaraton Kalisz)?




Policz się z Cukrzycą - 12 stycznia 2014 r., Konin


Izabela Wierzchowska
Adam Wierzchowski
Marek Kobyłka
Mieczysław Mikołajewski




Grand Prix Supermaratonu, 11-12 stycznia 2014 r., Murowaniec

ok. 21,1 km

sobota
1. Konrad Pawlak 1:42:42
2. Rafał Zakrzewski 1:43:10
3. Bartosz Pietrzyński 1:43:23
4. Adrian Nawrocki 1:44:01
5. Tomasz Kupczyk 1:45:37
6. Marek Hojak 1:45:59
7. Damian Bugajny1:47:18
8. Paweł Nowak 1:48:47
9. Marcin Fingas 1:51:03
10-11. Izabela Wierzchowska 1:52:55
10-11. Adam Wierzchowski 1:52:55
12. Marek Kobyłka 1:54:36
13. Tomasz Przybył 2:00:55
14-15. Zdzisław Druciarek 2:01:26
14-15. Mieczysław Mikołajewski 2:01:26
16. Grzegorz Kubczyk 2:07:47
17. Przemysław Rawski 2:34:55 (gościnnie)
18. Tadeusz Tomeczek 2:35:10
19-20. Jakub Buczkowski 14 km
19-20. Tomasz Rawski 14 km (gościnnie)
niedziela
Marek Tarabasz 1:58:00
Paweł Nowak 2:06:20
Marek Frontczak 2:30:30
Damian Bugajny - 19,5km




4. Noworoczny Super Maraton, 1 stycznia 2014 r.


1. Paweł Nowak 3:47:10
2. Mieczysław Mikołajewski 4:27:15
3. Damian Bugajny 26 km
4. Zdzisław Druciarek 24
5. Adrian Nawrocki 22
Tomasz Warzych 22
Marek Wojtas 22
8. Marek Frontczak 21
9. Piotr Maciejewski 18
10. Tomasz Kupczyk 10
Waldemar Olszyna 10
12. Konrad Pawlak 8
Rafał Zakrzewski 8
14. Tadeusz Tomeczek 2