Wyniki 2006


1. Bieg o Grand Prix Kalisza 2006
29 stycznia 2006 r.
ok. 9 km
1. Aron Przybył 29:42
2. Ryszard Płochocki 30:10
3. Daniel Olszyna 31:43
4. Dariusz Cichorek 31:57
5. Piotr Miklas 32:52
6. Krzysztof Górny 33:22
7. Hieronim Szczypkowski 33:54
8. Witold Sitek 34:13
9. Paweł Bartczak 35:23
10. Piotr Werner 35:39
11. Andrzej Frątczak 36:00
12. Czesław Werner 35:39
13. Marek Frontczak 36:54
14. Dariusz Kochanek 37:38
15. Katarzyna Werner 37:59
16. Cezary Kujawiński 39:33
17. Dariusz Kujawa 40:31
18. Leon Wawrzyniak 40:50
19. Sławomir Wawrzyniak 41:16
20. Zdzisław Druciarek 41:53
21. Andrzej Wolniak 42:04
22. Zbigniew Kaczmarkiewicz 42:18
23. Piotr Maciejewski 42:28
24. Zbigniew Sobczak 43:05
25. Tadeusz Tomeczek 44:38
26. Edward Gozdowski 46:52
27. Krzysztof Dziedzic 47:27
28. Mirosław Matyjasz 49:30
29. Sławomir Kołata 49:30

2. Cross Maraton Koleżeński im. Adama Mariana Walczaka
5 lutego 2006 r., Kościelna Wieś - Kalisz - Kościelna Wieś
1 Aron Przbył UKS 12 Kalisz 1984 M20 03:05:08
2 Ryszard Płochocki KTS Kalisz 1961 M40 03:25:55
3 Dariusz Cichorek KTS Kalisz 1967 M30 03:29:00
4 Aleksander Borkowski KPW Świnoujście 1956 M50 03:45:00
5 Piotr Wiercioch Maniac Poznań 1974 M30 03:46:18
6 Karolina Rakieć Kalisz 1979 K 03:55:00
7 Piotr Miklas KTS Kalisz 1968 M30 03:57:00
8 Robert Derda Jogging Świnoujście 1972 M30 03:58:36
9 Robert Rzepecki KTS Kalisz 1963 M40 03:58:59
10 Robert Łagoda Maniac Poznań 1967 M30 04:08:24
11 Eugeniusz Walczak Marton Ostrów 1959 M40 04:09:00
12 Andrzej Urbaniak Skalny Fordon Bydgoszcz 1959 M40 04:10:00
13 Przemysław Torłop Pomorski Klub Weterana 1966 M40 04:11:17
14 Paweł Bartczak KTS Kalisz 1970 M30 04:11:36
15 Dariusz Bartkowiak Marton Ostrów 1965 M40 04:12:44
16-17 Mariusz Kurzajczyk KTS Kalisz 1965 M40 04:14:24
Andrzej Szałowski Grupa Ludzi z Żelaza 1953 M50 04:14:24
18 Tadeusz Ruta Meta Lubliniec 1950 M50 04:15:00
19 Włodzimierz Chajdas Uniejów 1965 M40 04:20:14
20 Leszek Litwa TKKF Sokołów Koło 1959 M40 04:20:14
21 Jerzy Wyka Maraton Pęgów 1976 M30 04:22:37
22 Piotr Żukowski Św Marat Warszawa Dworzec Centralny PKP 1955 M50 04:25:00

23 Czesław Werner 1962 M40 04:25:40
24 Mirosław Wira biegajznami.pl Wrocław 1959 M40 04:31:30
25 Andrzej Frątczak KTS Kalisz 1956 M50 04:32:29
26 Tomasz Stodolski Marton Ostrów 1956 M50 04:33:17
27 Roman Oskierko Białków 1961 M40 04:35:00
28 Marek Woźniak Florian Chojnice 1961 M40 04:38:10
29 Witold Sikorski TKKF RUN 42 Bobolice 1961 M40 04:40:45
30 Tomasz Pastuszka Orkiestra Rep. ŚOW Wrocław 1982 M20 04:40:51
31 Marian Zielonka Marton Ostrów 1955 M50 04:41:22
32 Zdzisław Hauszyld Harcownik Jelcz-Laskowice 1961 M40 04:45:01
33 Robert Gudowski biegajznami.pl Jelenia Góra 1974 M30 04:47:20
34 Witold Ludwa Poznań 1964 M40 04:54:01
35 Dariusz Hurysz Poznań 1961 M40 04:54:01
36 Piotr Wojciechowski biegajznami.pl Bydgoszcz 1965 m40 04:55:10
37 Dominik Drygalski Zakład Taboru Bydgoszcz 1963 M40 04:55:25
38 Andrzej Kasprzak KYOKUSHIN Inowrocław 1955 M50 04:56:30
39 Tadeusz Kraska Klub Maratończyka AZS Politechniki Radomskiej 1949 M50 05:02:00
40 Marian Kaźmierkiewicz Harcownik Jelcz-Laskowice 1955 M50 05:04:04
41 Witold Olejniczak Maraton Ostrów 1949 M50 05:09:00
42 Zdzisław Szymański 1944 M60 05:09:40
43 Ryszard Owczarzak KYOKUSHIN Inowrocław 1967 M30 05:10:40
44 Cezary Kujawiński KTS Kalisz 1955 M50 05:14:00
45 Piotr Pielas Radom 1967 M30 05:21:01
46 Tadeusz Tomeczek KTS Kalisz 1949 M50 05:22:01
47 Jan Marzyjanek KYOKUSHIN Inowrocław 1958 M40 05:25:00
48 Piotr Maciejewski KTS Kalisz 1953 M50 05:28:54
49 Mariusz Kita Witaszyce 1974 M30 05:29:08
50 Jarosław Majek Maniac Poznań 1967 M30 05:37:20
51 Marek Frontczak KTS Kalisz 1962 M50 05:51:10
52 Dorota Sankowska Florian Chojnice 1981 K 05:57:30
53-54 Zbigniew Wirkus biegajznami.pl Chełmno 1958 M40 06:03:20
Kamila Krzyś biegajznami.pl Chełmno 1975 K 06:03:20
55 Jerzy Bednarz Poznań 1946 M60 06:21:00
56 Karolina Klimek Harcownik Jelcz-Laskowice 1984 K 06:30:13
57 Barbara Gil Sierpc 1946 K 07:15:01
Andrzej Wolniak KTS Kalisz 1954 M50 zejście
Zenon Wawrzyniak Maraton Ostrów 1963 M40 zejście
Marek Jakowczyk Marton Ostrów 1951 M50 zejście
Krzysztof Dziedzic Kalisz 1960 I zejście
Mirosław Antczak KTS Kalisz 1959 M40 zejście
Rafał Łysiak KTS Kalisz 1974 M30 zejście

4. Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 18 lutego 2006 r.
15 km
1. Marcin Fehlau Poznań 0:48:12
104. Robert Rzepecki 1:05:21
152. Andrzej Frątczak 1:09:17
226. Marek Frontczak 1:12:47

22. Otwarty Ogólnopolski Bieg Zimowy
Jarocin, 25 lutego 2006 r.
ok. 9 km
1. Waldemar Glinka Świdnica 00:26:27
36. Andrzej Frątczak 00:36:26
44. Marek Frontczak 00:39:24

1. Bieg o Grand Prix Ostrowa
Ostrów Wielkopolski, 12 marca 2006 r.
10 km
1. Aron Przybył UKS 12 Kalisz 0:33:52
4. Dariusz Cichorek 0:38:46
25. Dariusz Kujawa 0:46:43
28. Andrzej Wolniak 0:48:21
31. Tadeusz Tomeczek 0:50:00
32. Piotr Maciejewski 0:51:09
36. Mirosław Matyjasz 0:54:12
37. Sławomir Kołata 0:54:13

1. Bydgoski Festiwal Biegów i Kapel Ulicznych
Bydgoszcz, 12 marca 2006 r.
21,0975 km
1. Marcin Fehlau 1:05:47
79. Robert Rzepecki 1:30:12
129. Andrzej Frątczak 1:38:33
144. Marek Frontczak 1:40:24

2. Bieg Maniacka Dziesiątka
Poznań, 18 marca 2006 r.
10 km
1. Marcin Fehlau (Poznań) 30:59
51. Karolina Rakieć 36:56
71. Piotr Miklas 38:03 (netto 38:00)
90. Paweł Bartczak 39:00 (38:55)
150. Robert Rzepecki 41:29 (40:59)
172. Mariusz Kurzajczyk 42:14 (42:03)
239. Dariusz Kujawa 44:21 (44:12)
257. Marek Frontczak 44:56 (44:28)
280. Cezary Kujawiński 45:31 (45:18)
343. Andrzej Wolniak 47:56 (47:43)
377. Tadeusz Tomeczek 49:02 (48:49)
388. Zbigniew Sobczak 49:26 (49:26)
401. Piotr Maciejewski 50:02 (49:48)
418. Mirosław Matyjasz 50:45 (50:31)
423. Sławomir Kołata 50:53 (50:39)

Drużynowo 1. Altom Gniezno 2:12:53
7. KTS Piskorzewie Kalisz 2:35:28

20. Ogólnopolski Bieg Kolska Patera
Koło, 19 marca 2006 r.
10 km
1. Łukasz Panfil (Maraton Turek) 34:13
6. (1. K) Karolina Rakieć 39:10
15. Mariusz Kurzajczyk 44:41
21. (2. M50) Cezary Kujawiński 47:40

3. Bieg Marzanny
Kraków, 19 marca 2006 r.
21,097 km
1. Jacek Kafel (Dick Pond Kraków) 1:10:06
150. Janusz Banaś 1:56:13

7. Maraton Ślężański
Sobótka, 25 marca 2006 r.
32 km
1. Tomasz Sobczyk (Odra Wrocław) 1:58:25
9. (1. K) Karolina Rakieć 2:16:09
21. Mariusz Kurzajczyk 2:30:30
44. Cezary Kujawiński 2:44:17

1. Półmaraton Warszawski
Warszawa, 26 marca 2006 r.
1. Michael Koronei 1:04:12 (netto 1:04:11)
152. Robert Rzepecki 1:30:30 (1:30:22)
271. Marek Frontczak 1:36:07 (1:35:59)

1. Bieg Godzinny Powitanie Wiosny
Siemianowice Śląskie, 26 marca 2006 r.
1. Norbert Smuda (Gliwice) 15,989 km
54. Janusz Banaś 11,474 km

4. Bieg o Grand Prix Kalisza
Kalisz, 1 kwietnia 2006 r.
5 km
1. Aron Przybył 15:28
2. Dariusz Cichorek 16:03
3. Ryszard Płochocki 16:33
4. Paweł Jakubowski 17:49
5. Dariusz Kochanek 17:55
6. Krzysztof Górny 18:01
7. Hieronim Szczypkowski 18:08
8. Witold Sitek 18:16
9. Tomasz Stodolski 18:31
10-11. Monika Ukleja 18:53
Ariel Filipczak 18:53
12. Andrzej Frątczak 18:57
13. Piotr Werner 19:07
14-15. Karolina Rakieć 19:17
Mariusz Kurzajczyk 19:17
16. Czesław Werner 19:22
17. Sławomir Jakubowski 19:46
18. Marek Frontczak 20:01
19. Dariusz Kujawa 20:25
20. Katarzyna Werner 20:29
21. Leon Wawrzyniak 20:54
22. Teresa Kruszka 21:02
23. Sławomir Wawrzyniak 21:18
24. Cezary Kujawiński 21:38
25. Antoni Jakubowski 21:47
26. Zdzisław Druciarek 22:08
27. Robert Werner 22:13
28. Tadeusz Tomeczek 22:32
29. Andrzej Wolniak 23:27
30-31. Mirosław Matyjasz 23:32
Zbigniew Sobczak 23:32
32. Piotr Maciejewski 23:39
33. Edward Gozdowski 24:02
34. Krzysztof Dziedzic 24:42
35. Wojciech Kujawa 25:51

21. Bieg Sokoła
Bukówiec Górny, 2 kwietnia 2006 r.
15 km
1. Evgeny Sirotin (Ukraina) 47:09
26. Wioletta Uryga (Kluczbork) 54:54
45. (2. K) Karolina Rakieć 58:16
61. Paweł Bartczak 1:00:34 (netto życiówka 1:00:24)
137. Cezary Kujawiński 1:09:49

9. Mistrzostwa Polski Lekarzy
1. Paweł Paliga (Głogów) 56:19
6. (nagroda za 1. M30) Paweł Bartczak 1:00:34

33. Maraton Dębno
Dębno, 9 kwietnia 2006 r.
1. Rafał Wójcik 2:14:11
33. Dariusz Cichorek 3:43:41
145. Robert Rzepecki 3:19:15
233. Marek Frontczak 3:34:46
284. Andrzej Frątczak 3:46:30

16. Ogólnopolski Bieg im. A.M. Walczaka
Ceków Kolonia, 22 kwietnia 2006 r.
1. Eugen Sirotin 14:39 (Ukraina)
13. (2. K) Karolina Rakieć 17:53
22. Mariusz Kurzajczyk 19:31
29. (2. M50) Marek Frontczak 20:55
31. (3. M50) Cezary Kujawiński 21:19
38. Tadeusz Tomeczek 22:51
44. Adam Rogacki 26:10

24. Maraton Wrocław
23 kwietnia 2006 r.
Półmaraton
1. Victor Starodubtsev 1:08:41 (1:08:40 netto)
7. (3. K25) Teresa Kruszka 1:40:46 (1:40:32)


Maraton
1. Richard Rotich 2:18:17
196. Robert Rzepecki 3:26:51 (netto 3:26:40)
379. Cezary Kujawiński 3:45:55 (netto 3:45:41)
465. Dariusz Kujawa 3:55:54 (3:55:24)
573. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:08:51 4:08:16

4. Międzynarodowy Bieg Europejski na 10 km
Gniezno, 30 kwietnia 2006 r.
1. Dariusz Kruczkowski (Zawisza Bydgoszcz) 29:56
143. Marek Frontczak 43:01 (życiówka)

20. Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec na 100 km
Hanau-Rodenbach, 30 kwietnia 2006 r.
1. Michael Sommer 6:57:19
18. (3. M20) Dariusz Cichorek 7:51:27

24. Krapkowicki Bieg Uliczny
Krapkowice, 1 maja 2006 r.
1. Radosław Kłeczek (Gogolin) 29:53
11. (2. M40) Ryszard Płochocki 34:09
17. (1. K) Olha Kotovska (Równe Ukraina) 35:24
30. (5. K, 2. K20) Karolina Rakieć 36:57
78. Mariusz Kurzajczyk 41:20 (życiówka)

1. Bieg o Złoty Klucz Ostrowa Wielkopolskiego
2 maja 2006 r.
21,1 km
1. Ryszard Płochocki 1:14:20
11. (1K) Karolina Rakieć 1:25:13
12. Piotr Miklas 1:25:29
22. Marek Frontczak 1:37:01
23. Dariusz Kujawa 1:38:35
24. Teresa Kruszka 1:39:09
27. Cezary Kujawiński 1:41:48
31. Zbigniew Sobczak 1:50:13
33. Sławomir Kołata 1:51:02
34. Tadeusz Tomeczek 1:56:52

5. Cracovia Maraton
6 maja 2006 r.
1. Mathew Kosgei (Kenia) 2:17:16
246. Marek Frontczak 3:31:53 (życiówka)
308. Robert Rzepecki 3:38:32 (netto 3:38:28)
807. Andrzej Frątczak 4:32:56
896. Jacek Raczyński 4:47:18 (4:47:13)

Amatorskie Mistrzostwa Kalisza w przełajach
6 maja 2006 r.
4,8 km
1. Aron Przybył (UKS 12 Kalisz) 15:27
2. Ryszard Płochocki 16:30
3. Dariusz Cichorek 16:46
4. Dariusz Kochanek (Kalisz) 17:20
5. Krzysztof Górny (Kalisz) 17:30
6. Piotr Miklas 17:52
7. (1. K) Karolina Rakieć 18:16
8. Jakub Szałek (Kalisz) 19:22
9. Mariusz Kurzajczyk 19:37
10. Leszek Nowak (Kalisz) 19:49
11. Mirosław Antczak 20:02
12. Andrzej Jabłoński (Relaks) 20:46
13. Dariusz Kujawa 20:50
14. Cezary Kujawiński 21:43
15. Jacek Matysiak (Kalisz) 21:59
16. Zdzisław Druciarek (Kalisz) 22:17
17. Zbigniew Sobczak 22:48
18-20. Mariusz Nawrocki (Kalisz) 23:03
Dariusz Cichy (Kalisz) 23:03
Igor Witczak (Kalisz) 23:03
21. Tadeusz Tomeczek 23:18
22. Bartłomiej Kryszak (SP 2 Kalisz)
23. Grażyna Adamin (SP Piotrów)

22. Bieg Zwycięstwa
Bojanowo, 7 maja 2006 r.
12 km
1. Aleksander Nikałajuk (Białoruś) 39:05
15. Ryszard Płochocki 42:20
30. (1. K) Svitłana Nieporosz (Ukraina) 45:35
38. (3. K) Karolina Rakieć 46:32

3. mBank Maraton
Łódź, 14 maja 2006 r.
1. Valeriy Dekanenko 2:23:39 (netto 2:23:38)
7. (1. M35) Andrzej Baran 2:33:58 (2:33:57)
13. Ryszard Płochocki 2:42:28 (2:42:20)
36. (2. K, 1. K25) Karolina Rakieć 3:04:34 (3:04:33)
110. Mariusz Kurzajczyk 3:38:59 (3:38:44)
130. Cezary Kujawiński 3:46:04 (3:45:35)

Maraton Toruński
21 maja 2006 r.
1. Artur Pelo 2:26:45
54. Paweł Bartczak 3:14:01
67. Piotr Miklas 3:20:05

41. rocnika Behu k srdcu SNP
13 majstrovstiev Slovenska
(mistrzostwa Słowacji w półmaratonie)
Martin, 27 maja 2006 r.
1. Miroslav Vanko (Obalservis Kosice) 1:07:05
66. Marek Frontczak 1:39:14
84. Andrzej Frątczak 1:54:23

12. Ogólnopolski Bieg Masowy „Pętla rudnicka”
Rudniki, 28 maja 2006 r.
13,3 km
7. (1. M40) Ryszard Płochocki 46:xx
19. (4. K)Karolina Rakieć 50:58

Maraton Lednicki
Karolina Rakieć
Mariusz Kurzajczyk

27. Bieg Krotosa
Krotoszyn, 4 czerwca 2006 r.
10 km
1. Aleksandr Lobuzik 30:18
11. Andrzej Baran 33:45
15. (1 M40) Ryszard Płochocki 34:53
56. Marek Frontczak 43:48 r.ż.

2. Jurajski Półmaraton
Rudawa, 11 czerwca 2006 r.
1. Adam Dobrzyński (New Balance Team Gdynia) 1:07:22
39. (1K) Renata Antropik (Rzeźnik Warszawianka) 1:21:02
382. Janusz Banaś 1:44:18
857. Ewa Waldaszek-Banaś 2:34:21

1. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz, 11 czerwca 2006 r.
1. Tomasz Drąg (Truchcik Łubianka) 1:10:31
17. (1K) Lucyna Pączek (Agro Kociewie) 1:28:50
21. (2K) Karolina Rakieć 1:30:10
47. Mariusz Kurzajczyk 1:39:14

Mistrzostwa Europy na 100 km
Torhout (Belgia), 17 czerwca 2006 r.
1. Jose Maria Gonzales (Hiszpania) 6:23:44
24. Roman Elwart (Władysławowo) 7:31:03
35. Dariusz Cichorek 7:56:51

Jogging La Louviere
La Louviere (Belgia), 18 czerwca 2006 r.
10 km
1. Lucky Berlage 33:32
15. (1. K) Karolina Rakieć 38:31
28. Mariusz Kurzajczyk 41:30
263. Piotr Maciejewski 54:47

14. Ogólnopolski Bieg Sokoła
Bukownica, 18 czerwca 2006 r.
ok. 10 km
1. Paweł Ochal (MUKS Roszak) 29:44
12. Andrzej Baran 32:56
67. Marek Frontczak 41:36

21. Międzynarodowy Bieg Trójkąta Trzech Cesarzy.
Mysłowice, 24 czerwca 2006 r.
10 km
1. Vincent Chepsiror (Kenia) 33:04
29. (1. K) Olga Kotorska (Rivne) 38:54
149. Janusz Banaś 46:13
298. Ewa Walaszek Banaś 1:01:16

2. Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu.
Kalisz, 30 czerwca/1 lipca 2006 r.
66,6 km
1. Dariusz Kochanek (Kalisz) 66,6 km
2. Jerzy Wyka (Maraton Pęgów) 66 km
3. Janusz Banaś (KTS Piskorzewie Kalisz/Katowice) 65 km
4. Robert Łagoda (Maniac Poznań) 62,2 km
5. Andrzej Karlak (Galeria Warszawa) 54 km
6. Mariusz Kurzajczyk (KTS Piskorzewie Kalisz) 50,2 km
7. Adrian Tomczyk (Kalisz) 50 km
8. Wojciech Michalik (Galeria Warszawa) 48 km
9. Karolina Rakieć (KTS Piskorzewie Kalisz) 46 km
10-15. Ewa Walaszek-Banaś (KTS Piskorzewie Kalisz/Katowice) 42,195 km
Cezary Kujawiński (KTS Piskorzewie Kalisz) 42,195 km
Rafał Łysiak (KTS Piskorzewie Kalisz) 42,195 km
Adam Rogacki (KTS Piskorzewie Kalisz) 42,195 km
Jacek Rudy (biegajznami.pl Wrocław) 42,195 km
Mirosław Wira (biegajznami.pl Wrocław) 42,195 km
16. Dariusz Cichorek (KTS Piskorzewie Kalisz) 28 km
17. Krzysztof Dziedzic (Big Star Kalisz) 24
18. Mariusz Kita (Witaszyce) 24 km
19-21. Zbigniew Sobczak (KTS Piskorzewie Kalisz) 22 km
Piotr Maciejewski (KTS Piskorzewie Kalisz) 22
Łukasz Szymczak (KTS Piskorzewie Kalisz) 22 km
22-23. Teresa Kruszka (KTS Piskorzewie Kalisz) 20 km
Andrzej Jabłoński Relaks Kalisz 20 km
24-25. Karol Tarnowski (Słotwin) 10 km
Artur Wojtczak (Kalisz) 10 km
26. Andrzej Wolniak (KTS Piskorzewie Kalisz) 6 km
27. Maja Łysiak (Kalisz) 4 km
28. Magdalena Łysiak (Kalisz) 2 km

Rower
Grażyna Adamin 71,4 km

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. w kolarstwie
jazda ind. na czas
Krotoszyn-Drogosław, 25 czerwca 2006 r.
16,3 km
1 Bogdajewicz Grzegorz open 00:26:07:08 37,45 200
2 Wiatrak Rafał open 00:26:47:27 36,52 170
3 Kokosiński Wojciech open 00:26:49:34 36,47 150
4 Kozłowski Jan open/40+ 00:27:10:18 36,00 120
5 Jaśkiewicz Adam open 00:27:12:63 35,96 110
6 Słowik Dariusz open/40+ 00:27:14:74 35,91 100
7 Stasiak Paweł open 00:27:18:34 35,82 90
8 Szczepaniak Miłosz open 00:27:38:97 35,39 80
9 Ratajczyk Piotr open/40+ 00:27:52:84 35,10 70
10 Grosz Zbigniew open/40+ 00:27:55:60 35,03 60

Koleżeński Bieg Rajskowska Piątka
o Puchar Andrzeja Jabłońskiego
Kalisz, 8 lipca 2006 r.
5 km
1. Andrzej Baran (KTS Piskorzewie Kalisz) 16:21
2. Dariusz Cichorek (KTS Piskorzewie Kalisz) 16:54
3. Dariusz Kochanek (Kalisz) 17:34
4. Krzysztof Górny (Kalisz) 17:39
5. Piotr Miklas (KTS Piskorzewie Kalisz) 17:54
6. Karolina Rakieć (KTS Piskorzewie Kalisz) 18:11
7. Marian Świtoń (Sokół Bukownica) 18:11
8. Waldemar Sitek (Sokół Bukownica) 18:12
9. Jakub Piorun (Triathlon Delfin Kalisz) 18:22
10. Wiktor Leśniewski (Triathlon Delfin Kalisz) 18:49
11. Wojciech Gałczyński (Triathlon Delfin Kalisz) 19:16
12. Dariusz Pawlaczyk (Kalisz) 19:20
13. Marcin Dudek (Kalisz) 20:02
14. Teresa Kruszka (KTS Piskorzewie Kalisz) 20:58
15-20. Anna Grzesiak (Triathlon Delfin Kalisz) 21:35
Leszek Litwa (Sokół Koło) 21:35
Tadeusz Łaszkiewicz (Sokół Koło) 21:35
Krzysztof Chrzanowski (Sokół Koło) 21:35
Marek Frontczak (KTS Piskorzewie Kalisz) 21:35
Andrzej Jabłoński Relaks Kalisz 21:35
21. Maciej Rubiński (Kalisz) 22:18
22. Tomasz Bartnicki (Kalisz) 22:20
23. Andrzej Frątczak (KTS Piskorzewie Kalisz) 22:16
24. Łukasz Szymczak (KTS Piskorzewie Kalisz) 22:21
25. Róża Kaniewska (Calisia Kalisz) 24:40
26. Marcin Białożyt (Kalisz) 24:55
27. Szymon walczak (Kalisz) 25:12
28. Anna Wleklak (Triathlon Delfin Kalisz) 25:57
29. Tomasz Durman (Kalsiz) 26:06
30. Martin Wrzosek (Kalisz) 26:34
31. Krystian Tarłowski (Kalisz) 27:39
32. Jacek Wojtyna (Kalisz) 27:58
33. Jakub Walczak (Kalisz) 28:46
34. Krzysztof Dziedzic (Big Star Kalisz) 28:48
35. Eugeniusz Sikorski (Sokół Koło) 29:27
36. Zdzisław Szymański (Sokół Koło) 29:28
37. Władysława Guse (Kalisz) 29:41
38. Piotr Rudowicz (Kalisz) 29:56
39. Krzysztof Paraczyński (Piekarz Kalisz) 29:59

Grand Prix Ostrowa
Ostrów Wielkopolski, 8 lipca 2006 r.
6 km
1. Walczak Eugeniusz Maraton 0:21:29 1959 M-4
2. Szczypkowski Hieronim Maraton 0:22:00 1959 M-4
3. Krawiec Marcin Maraton 0:22:11 1989 M-1
4. Bartkowiak Dariusz Maraton 0:22:31 1965 M-4
5. Sitek Witold Maraton 0:22:41 1956 M-5
6. Ukleja Monika Maraton 0:22:45 1982 K-1
7. Filipczak Ariel Maraton 0:22:48 1981 M-2
8. Stodolski Tomasz Maraton 0:23:11 1956 M-5
9. Zielonka Marian Maraton 0:23:27 1955 M-5
10. Zając Mikołaj 0:24:13 1994 M-1
11. Miazga Maciej Maraton 0:25:16 1979 M-2
12. Wawrzyniak Leon Maraton 0:25:18 1946 M-6
13. Pawłowski Leszek 0:25:31 1979 M-2
14. Wawrzyniak Sławomir 0:25:32 1970 M-3
15. Olejniczak Witold Maraton 0:25:44 1949 M-5
16. Frankowski Sebastian 0:25:50 1994 M-0
17. Kujawiński Cezary 0:25:56 1955 M-4
18. Walczak Jakub 0:26:14 1993 M-0
19. Maciejewski Piotr 0:26:54 1957 M-5
20. Klaga Andrzej Maraton 0:28:04 1958 M-4
21. Bartoś Tomasz Maraton 0:29:11 1964 M-4
22. Jakowczyk Marek Maraton 0:29:11 1951 M-5
23. Wolniak Andrzej 0:29:55 1954 M-5
6 x okrąż. Jabłoński Kamil 0:18:35 1971 M-3
1x okrąż. Jabłoński Kacper 0:5:58 1995 M-0

26. Bieg o Złoty Kłos
Kołaczkowo, 9 lipca 2006 r.
10,3 km
1. Andrei Gordieev (Białoruś) 31:45
19. (1 K) Karolina Rakieć 39:31
48. Marek Frontczak 45:22
71. Łukasz Szymczak 48:33
74. Cezary Kujawiński 49:28

23. Maraton Ziemi Puckiej
Strzelno-Puck, 29 lipca 2006 r.
1. Aleksiej Kashaepov (Białoruś) 2:37:46
2. Andrzej Baran 2:38:43
8. Dariusz Cichorek 2:49:22
20. (1. K) Karolina Rakieć 3:03:18
57. Mariusz Kurzajczyk 3:30:48
131. Cezary Kujawiński 4:17:18

11. Międzynarodowy Bieg Uliczny
Jaworzno, 5 sierpnia 2006 r.
15 km
1. Michael Koronei (Kenia) 46:32
248. Janusz Banaś 1:08:52

27. Bieg im. Józefa Nojiego
Drawski Młyn, 6 sierpnia 2006 r.
25 km
1. Mychajło Iveruk (Ukraina) 1:19:21
14. (1. K) Tatiana Biełkina (Białoruś) 1:35:17
18. Ryszard Płochocki 1:38:00
25. (3. K) Karolina Rakieć 1:39:51
64. Cezary Kujawiński 2:00:36
113. Łukasz Szymczak 2:28:05

26. Międzynarodowy Bieg Baryczan
Milicz, 12 sierpnia 2006 r.
ok. 14 km
1. Łukasz Tymków (Brzeg) 44:17
15. (1. K) Karolina Rakieć 51:26
49. Cezary Kujawiński 1:00:37

15. Bieg im. Józefa Piłsudskiego
Kobylin, 15 sierpnia 2006 r.
15 km
1. Adam Draczyński (Oleśniczanka) 47:50
8. (2 M45) Ryszard Płochocki 52:24
10. (3 M35) Andrzej Baran 52:34
27. (1. K) Karolina Rakieć 55:46
98. Cezary Kujawiński 01:07:49

12. Międzynarodowy Maraton Solidarności
Gdańsk, 15 sierpnia 2006 r.
1. Grzegorz Gajdus (Oleśniczanka) 2:19:40
215. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:35:57

3. Półmaraton Rekreacyjny Puchatka
Parzęczew, 27 sierpnia 2006 r.
1. Krzysztof Pietrzyk 01:12:21
6. Krzysztof Górny 01:19:28
7. Piotr Miklas 01:19:32 (r.ż.)
13. Dariusz Kochanek 01:21:04
36. (1. K) Karolina Rakieć 01:27:53
50. Mariusz Kurzajczyk 01:29:25 (r.ż.)
85. Paweł Bartczak 01:36:01
87. Marek Frontczak 1:36:09
161. Andrzej Frątczak 1:52:


Klasyfikacja drużynowa
1. KB Arturówek 05:24:18
2. KTS Kalisz 05:27:57
3. KKB Na Przełaj 05:32:59

25. Bieg Kazimierzowski
Pyzdry, 27 sierpnia 2006 r.
ok. 10 km
1. Klaudiusz Kozłowski Altom Gniezno 30:58
46. Dariusz Kujawa 40:56
56. Cezary Kujawiński 43:04
71. Piotr Maciejewski 46:35
80. Tadeusz Tomeczek 50:06

27. Międzynarodowy Maraton Uznamski
Świnoujście-Wolgast, 2 września 2006 r.
Maraton
1. Jarosław Janicki 2:35:39
2. Dariusz Cichorek 2:44:55
69. Cezary Kujawiński 3:57:55
184. Piotr Maciejewski 5:29:12
Półmaraton
1. Maciej Lucyk 1:13:54
7. (1. K) Karolina Rakieć 1:22:36

22. Międzynarodowy Bieg Uliczny
o Memoriał Bogusława Psujka
Oleśnica, 9 września 2006 r.
10 km
1. Radosław Popławski (Astra Nowa Sól) 29:55
15. (1. K) Małgorzata Jamróz (Warszawianka) 35:25
18. (2. K) Karolina Rakieć 35:46
31. Mariusz Kurzajczyk 41:44

16. Bieg Solidarności
Wrocław, 9 września 2006 r.
5,2 km
1. Waldemar Glinka (Sokół Lubin) 14:39
23. (1. K) Sylwia Ejdys (AZS AWF Wrocław) 17:25
33. (3. K) Karolina Rakieć 18:25
137. Mariusz Kurzajczyk 22:18

16. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa
Piła, 10 września 2006 r.
1. Michael Koronei (Kenia) 1:03:29
3. (1. MP) Henryk Szost (Oleśniczanka) 1:03:47
338. Marek Frontczak 1:37:05
399. Andrzej Frątczak 1:39:07
632. Zbigniew Kaczmarkiewicz 1:48:26
651. Robert Rzepecki 1:49:24

28. Flora Maraton Warszawski
Warszawa, 17 września 2006 r.
1. Vitalij Shafar (Ukraina) 1:12:29
20. (1. K) Nina Podnebesnova 2:42:43
50. (4. K) Karolina Rakieć 2:53:39 r.ż.
196. Mariusz Kurzajczyk 3:16:34 (3:16:24 netto) r.ż.
721. Marek Frontczak 3:52:35 (3:51:38)
754. Cezary Kujawiński 3:54:21 (3:54:38)
1242. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:23:37 (4:22:40)
1393. Mirosław Antczak 4:34:00 (4:32:10)
1636. Piotr Maciejewski 4:59:55 (4:58:10)

29. Bieg Lechitów
21,097 km
Gniezno, 23 września 2006 r.
1. Klaudiusz Kozłowski (Altom) 1:13:33
14. (3. M30) Piotr Miklas 1:23:02
33. Paweł Bartczak 1:29:05
139. Jacek Raczyński 1:44:07
194. Zbigniew Sobczak 1:49:55
220. Zbigniew Kaczmarkiewicz 1:53:31
273. Tadeusz Tomeczek 2:02:09
294. Andrzej Wolniak 2:07:37

XXV Łowicki Półmaraton Jesieni
Łowicz, 24 września 2006 r.
1. Jarosłąw Dudycz (GKS Kołczygłowy) 1:08.44
66. Andrzej Frątczak 1:40.12
84. Marek Frontczak 1:47.04
103. Robert Rzepecki 1:52.42

26. Międzynarodowy Bieg Ptolemeusza
10
Kalisz, 1 października 2006 r.
1. Edwin Kiptoo (Zawisza Bydgoszcz) 29:56
10. Daniel Olszyna 34:53
53. Andrzej Frątczak 42:01
58. Dariusz Kujawa 42:31
62. Jacek Raczyński 42:54
64. Marek Frontczak 43:08
93. Zbigniew Sobczak 47:59
98. Tadeusz Tomeczek 50:49
96. Adam Dymarczyk 50:15
97. Marek Górczyński 50:16
106. Adam Rogacki 58:42

Półmaraton 4Energy
Katowice, 1 października 2006 r.
1. Michael Karonei (Kenia) 1:07:23
322. Janusz Banaś 1:42:46 (1:42:38 netto)
667. Ewa Walaszek-Banaś 2:26:21 (2:25:48)

1. Malanowska Jesień
5 km
Malanów, 8 października 2006 r.
1. Łukasz Panifil (Turek) 16:01
17. Andrzej Frątczak 19:34
18. Mariusz Kurzajczyk 19:56
20. Marek Frontczak 20:24
28. Andrzej Wolniak 23:28
31. Tadeusz Tomeczek 24:12

Puchar Świata na 100 km
Seul (Korea), 8 października 2006 r.
1. Yannick Djouadi (Francja) 6:38:27
2. Denis Zhalybin (Rosja) 6:42:01
3. Oleg Kharitonov (Rosja) 6:42:02
...
28. Roman Elwart 7:33:04
36. Dariusz Cichorek 7:52:00

7. Poznań Maraton
15 października 2006 r.
1. Jan Białk (Wejherowo) 2:16:21 (2:16:20 netto)
80. Piotr Miklas 2:54:37 (2:54:35)
177. Daniel Olszyna 3:05:09 (3:05:01)
637. Marek Frontczak 3:36:23 (3:35:57)
856. Mariusz Kurzajczyk 3:44:12 (3:43:46)
986. Andrzej Frątczak 3:50:30 (3:50:04)
1191. Robert Rzepecki 3:58:38 (3:58:13)
1352. Zbigniew Kaczmarkiewicz 4:08:00 (4:07:22)
1485. Mirosław Antczak 4:14:56 (4:13:39)
1909. Piotr Maciejewski 4:46:28 (4:45:14)
2060. Andrzej Wolniak 5:08:02 (5:06:48)

22. Supermaraton Kalisia
28 października 2006 r.
Stawiszyn - Blizanów
Wózki 1. Zbigniew Wandachowicz 1957 wózki Start Szczecin 03,28,30
2. Ireneusz Sondej wózki Smok Orneta Olsztyn 03,29,10
3. Dariusz Kołecki 1967 wózki Smok Orneta Olsztyn 03,30,00

1. Katarzyna Rutkowska 1981 wózki Smok Orneta Olsztyn 05,50,00
Rolki
1. Bogusław Wawrzyniak Gorzyce Wielkie 06,30,05
2. Stanisław Paraczyński Kalisz 07,58,15
Biegacze
1. Andrzej Baran 1967 M30 Finisz Kalisz 07,07,40
2. Wojciech Pismenko 1963 M40 Agnes świdwin 08,07,50
3. Zenon Stępień 1963 M40 Kielce 08,14,57
4. (2) Paweł Zach 1968 M30 ENTRE.PL Team Warszawa 08,18,40
5. (3) Zbigniew Zawadzak 1962 M40 ENTRE.PL Team Warszawa 08,36,15
6. (1) Andrzej Burek 1952 M50 Maratończyk Szczecin 08,38,45
7. (3) Mirosław Koss 1972 M30 Władysławowo 08,39,00
8. Piotr Kuryło 1972 M30 JW. ślepsk 08,39,45
9. Zbigniew Bogdanowicz 1957 M40 Szczecin 08,41,45
10. Włodzimierz Waluś 1960 M40 Groniczek Bielsko-Biała 08,45,57
11. Maciej Łątkowski 1971 M30 Maniac Poznań 08,46,25
12. (2) Ryszard Gurgul 1955 M50 Groniczek Bielsko-Biała 08,47,05
13. Sławomir Żółkowski 1959 M40 Rzeźnik Warszawa 08,49,55
14. Janusz Grzegorek 1961 M40 Września 08,56,40
15. (1K) Dorota Przybysz K35 Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe 09,13,55
16. Krzysztof Kasprzak 1968 M30 Mahle-Krotosz Krotoszyn 09,15,50
17. Konrad Różycki 1962 M40 Lechici Zielonka 09,35,00
18. (1) Łukasz Nowożelski 1982 M20 Warszawa 09,39,42
19. Piotr Uciechowski 1963 M40 LZS Tarchalanka Tarchały Wlk. 09,43,55
20. Artur Smotryk 1962 M40 40-latek Tychy 09,44,30
21. (1) Franciszek Sojka 1942 M60 Władysławowo 09,47,25
22. (2) Filip Ostapski 1979 M20 Viking Team Gdynia 09,52,40
23. Andrzej Urbaniak 1959 M40 Skalny Fordon Bydgoszcz 09,54,15
24. Leszek Rzeszótko 1963 M40 Drużyna Flory Bielsko-Biała 09,58,30
25. Sławomir Rzechuła 1964 M40 Bielsko-Biała 10,02,23
26. (3) Marian Bogucki M50 Brodnica 10,06,40
27. Wojciech Staszewski 1967 M30 Gazeta Wyborcza 10,07,50
29. Zenon Talar 1953 M50 Bols Oborniki 10,08,15
28. Ryszard Wołoszyn 1966 M40 Drużyna Flory Bielsko-Biała 10,08,15
30. Marek Frontczak M50 KTS Kalisz 10,09,50
31. Marek Kułakowski 1959 M40 Podkowa Leśna 10,12,48
32. Stanisław Olbryś 1967 M30 Nasielsk 10,14,33
33. Artur Kujawiński 1976 M30 Maniac Poznań 10,15,20
34. (3) Sebastian Grodecki 1978 M20 Wrocław 10,18,25
35. Edward Jurachno 1960 M40 BOT KWB Bełchatów 10,18,37
36. Jerzy Wyka 1976 M30 Maraton Pegów 10,20,08
37. Jacek Rudy 1980 M20 biegajznami.pl Wrocław 10,20,08
38. Stanisław Giemza 1951 M50 Groniczek Bielsko-Biała 10,21,10
39. Andrzej Cejner 1956 M50 MOSiR Piekary śląskie 10,24,00
40. Marek Woźniak 1961 M40 Florian Chojnice 10,24,03
41. Daniel Głembski 1976 M30 SBBP.PL Warszawa-Kołobrzeg 10,31,55
42. Mirosław Wira M40 biegajznami.pl Wrocław 10,40,30
43. (2) Agnieszka Mizera K35 Wrocław 10,43,25
44. Paweł Kuryło 1972 M30 Augustów 10,43,25
45. Paweł Kotlarz 1977 M20 Tramp Warszawa 10,47,55
46. Krzysztof Grzybowski 1957 M40 Amator Gorzów 10,53,08
47. (1) Dorota Stankowska K20 Florian Chojnice 10,57,28
48. (3) Alicja Banasiak K35 Beskidek Bielsko-Biała 11,06,57
49. Przemysław Torłop 1966 M40 Pomorski Klub Weterana Sopot 11,09,10
50. Wojciech Santarek 1978 M20 Szczecin 11,12,36
51. Barbara Muzyka K35 PeKaOeKiPa Warszawa 11,15,02
52. Ryszard Kusy 1957 M40 Altom Gniezno 11,17,25
53. Jerzy Natkański 1954 M50 ENTRE.PL Team Warszawa 11,25,40
54. Piotr Benecki 1973 M30 biegajznami.pl Bydgoszcz 11,26,10
55. Artur Dębicki 1968 M30 Gdynia 11,29,45
5.6 Marzena Rzeszótko K35 Drużyna Flory Bielsko-Biała 11,44,55
57. (2) Zdzisław Szymański 1944 M60 Sokół Koło 12,05,32
58. Marcin Mścichowski 1972 M30 biegajznami.pl Łomża 13,27,40

85 km
1. Dariusz Strychalski 1975 M30 Łapy 7,22,05

70 km
1. Tadeusz Dziekoński 1950 M50 Białystok 06,10,55
2. Jan Skakluk 1951 M50 Legionowo 06,16,30
3. Czesław Sienkiewicz 1958 M40 Krotosz Krotoszyn 07,08,15
4. Tadeusz Kacprowski 1951 M50 Warszawa 07,28,15
5. Zbigniew Krupiński 1951 M50 Na przełaj Koło 07,34,10
6. Piotr Wojciechowski 1965 M40 biegajznami.pl Bydgoszcz 07,47,00
7. Maciej Dudziak 1970 M30 Matka Boża Pocieszenia Szamotuły 07,47,30
8. Aleksy Szablicki 1960 M40 Meta Lubliniec 08,25,40
9. Przemysław Trzeciak 1969 M30 Poznań 08,35,30
10. Piotr Drygas 1963 M40 Poznań 08,39,40
11. Janusz Banaś 1962 M40 KTS Kalisz/Katowice 09,15,00
12. Marek Kociszewski 1967 M30 Grupa Bankietowa Bydgoszcz 09,22,20
13. Andrzej Karlak 1966 M40 Galeria Warszawa 09,35,00
14. Wojciech Michalik 1956 M50 Galeria Warszawa 10,12,45
15. Ewa Banaś K35 KTS Kalisz/Katowice 11,23,45

55 km
1. Artur Kawecki 1970 M30 MLKS Rakowice 04,23,30
2. Piotr Wojtyś 1972 M30 Maniac Poznań 04,28,45
3. Karolina Rakieć K20 Kalisz 04,46,00
3. Mariusz Kurzajczyk 1965 M40 KTS Kalisz 04,46,00
5. Marek Szopa 1974 M30 LKB Gorzów Wlkp. 05,00,00
6. Zbigniew Jędrzejczak 1965 M40 Kórnik 05,10,45
7. Andrzej Frątczak 1956 M50 KTS Kalisz 05,44,10
8. Bartłomiej Kaźmierczak 1976 M30 PeKaOeKiPa Warszawa 05,46,00
9. Tomasz Krauze 1967 M30 Piast Wrocław 05,50,00
10. Dariusz Cichorek 1972 M30 Finisz Kalisz 05,56,00
11. Jacek Wąsik 1959 M40 CBFS Lublin 06,06,20
12. Daniel Utrajczak 1977 M20 Maniac Poznań 06,11,45
13. Czesław Rozbicki 1946 M60 Artemis Wrocław 06,13,30
14. Tomasz Jałowski 1967 M30 Amator Gorzów Wlkp. 06,55,45
15. Rafał Ryba 1970 M30 Gdańsk 09,47,30
15. Jarosław Jańczak 1963 M40 Gdańsk 09,47,30 15. Dawid Przerada 1979 M20 Pruszcz Gdański 09,47,30
Maraton
1. Jerzy Bednarz 1946 M60 Cebart Poznań 05,45,20

40 km
1. Przemysław Grzesica 1972 M30 Pędziwiatr Gliwice 03,59,00

44. Bieg Niepodległości
ok. 10,3 km
Ostrów Wielkopolski, 5 listopada 2006 r.
1. Dariusz Konarczak (Grunwald Poznań) 34:36
5. (2 M40) Ryszard Płochocki 36:37
12. Wioletta Uryga 38:05
15. Piotr Miklas 38:33
18. (2K) Karolina Rakieć 39:10
44. Mariusz Kurzajczyk 44:19
48. Jacek Raczyński 44:59
50. Marek Frontczak 45:05
71. Zbigniew Sobczak 51:03
73. Andrzej Wolniak 53:04
79. Tadeusz Tomeczek 55:26

4. Półmaraton Świętych Mikołajów
Toruń, 10 grudnia 2006 r.
1. Grzegorz Maczyński (Kolejarz Bydgoszcz) 1:13:55
33. (1K) Karolina Rakieć 1:24:39
93. Mariusz Kurzajczyk 1:34:22
138. Marek Frontczak 1:39:28
157. Robert Rzepecki 1:41:03 339. Tadeusz Tomeczek 2:04:05

2. Bieg Wigilijny od Zmierzchu do Świtu
Kalisz, 16 grudnia 2006 r.
1. Sławomir Żółkowski Rzeźnik Warszawa 150 km
2. Zenon Talat Bols Oborniki 107,2 km
3. Józef Mika Maniac Poznań 101,8 km
4 Aleksy Szablicki Meta Lubliniec/Katowice 81,6 km
5. Andrzej Frątczak KTS Kalisz 78,2 km
6. Tadeusz Tomeczek KTS Kalisz 67,4 km
7. Ewa Banaś KTS Kalisz/Katowice 62,4 km
8. Barbara Gil Sierpc 61,6 km
9. Tomasz Ławniczak biegajznami.pl Poznań 57,4 km
10. Jakub Potarek Poznań 55,2 km
11. Marek Frontczak KTS Kalisz 52,6 km
12. Jerzy Bednarz Poznań 51 km
13. Mariusz Kurzajczyk KTS Kalisz 45 km
14. Robert Rzepecki KTS Kalisz 30,4 km
15. Karolina Rakieć KTS Kalisz 28,6 km
16. Piotr Maciejewski KTS Kalisz 20,2 km
17. Janusz Banaś KTS Kalisz/Katowice 6,6 km

22. Bieg Sylwestrowy
Trzebnica, 31 grudnia 2006 r.
10 km
30. Ryszard Płochocki 35:18
95. Karolina Rakieć 39:25
186. Mariusz Kurzajczyk 42:52
245. Dariusz Kujawa 44:17
266. Marek Frontczak 44:47
275. Robert Rzepecki 45:00
393. Andrzej Wolniak 48:56